Close

Sprawdzone metody sprzedawania

szybciej, łatwiej i pewniej.

Z korzyścią dla obu stron.

Ekspert Sprzedaży

Praktyczny kurs, po którym natychmiast zarabiasz.

Your headline

Poznaj zyskowny system sprzedaży Biznes MBA

Zamiast sprzedawać, wzbudzaj pragnienie zakupu

płatność jednorazowa

Klikając na przycisk WYBIERAM KOMPLET lub WYBIERAM 6 RAT dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Dz.U. z 2016r. poz. 195 przez IQBIZNES.PL Grzesik Adam z siedzibą przy ul. Krzemienieckiej 18 lok.2, 45-401 Opole,w celu i zakresie niezbędnym do przesłania materiału kursu i informacji związanych z tematyką kursu. Zostałem/am poinformowany, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, uzupełnień, korekt, żądania czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania danych osobowych lub ich usunięcia.

DOSTĘPNE PŁATNOŚCI

397 zł

1 497 zł

Dostęp do 1 z 6 części

Skorzystaj z pierwszego modułu, a potem dopłać różnicę. Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

1 wpłata daje dostęp do 1 z 6 części

PEŁNY DOSTĘP

Natychmiastowy dostęp do jednego modułu Eksperta Sprzedaży przez okres 1 roku. Dostęp do kolejnych modułów po kolejnych płatnościach.

Natychmiastowy dostęp do pełnego kursu Ekspert Sprzedaży przez okres 1 roku, skrypt ćwiczeniowy i specjalistyczne webinary. 

Ceny netto. Podatek VAT 23%

Ceny netto. Podatek VAT 23%

Sprawdź co mówią uczestnicy

Sprzedaży Relacyjnej!

„Uczestnicząc w stacjonarnym kursie Sprzedaży Relacyjnej utwierdziłam się w opinii, że Adam jako trener daje dokładnie to, co obiecuje, a nawet więcej. Jest on spójny z tym co mówi i co robi. Podczas kursu niejednokrotnie przekroczył moje oczekiwania i nie zawiodłam się na nim. Przekonałam się, że zakup pakietu kursów Adama to bardzo dobrze wydane pieniądze. Ta inwestycja to „mała łyżeczka pieniędzy naprzeciw całej hałdzie zysków”. Zespół Adama daje nie tylko ogrom umiejętności, ale także świetną atmosferę, daleką od „napompowanych” szkoleń i eventów. Dzięki temu uczestnicy pracują nad swoim biznesem w pełnym komforcie, korzystając z rad trenera i innych uczestników-przedsiębiorców."

Justyna Mokry - Kantor "Gold"
 -

Magdalena Przygodzka -  Kancelaria Legal Operator
 -

"Usłyszałam o szkoleniu Sprzedaż Relacyjna, a zaraz potem o cenie. Pomyślałam, że to trochę dużo, ale wiecie co, po 4 dniach coachingu u Adama, napakowanych wiedzą, którą, co dla mnie ważne, przekazuje prosto, przejrzyście, konkretnie i w logiczny, spójny sposób, uważam, że jest ono bardzo adekwatnie do ceny! Nawet dostaliśmy trochę wiedzy extra, w bonusie. Jestem pozytywnie zmotywowana do dalszej pracy, już się nie boję zadań, które stoją przede mną, bo w razie czego mam narzędzia, którymi mogę sobie pomóc w drodze na szczyt! :-) P.S. Co ważne, polubiłam Adama, jako pozytywnego i pewnego siebie, profesjonalnego i charyzmatycznego człowieka. Kupuję Cię Adam jako człowieka". 

Właściciele firm i menedżerowie.

Osoby zajmujące się marketingiem wielopoziomowym.

Kto skorzysta najbardziej z tego kursu

Osoby na co dzień prowadzące rozmowy handlowe i negocjacje.

Przedstawiciele handlowi i sprzedawcy w punktach usługowo-handlowych

Osoby zajmujące się marketingiem wielopoziomowym lub sprzedażą bezpośrednią.

Autor kursu Ekspert Sprzedaży

Adam Grzesik

Przeszedł drogę od przedstawiciela handlowego w Cadbury Wedel do Dyrektora Generalnego w największej firmie dystrybucji spożywczej w Polsce, Tradis (obecnie Eurocash). 

Awans zawodowy zawsze zawdzięczał umiejętnościom sprzedaży i zarządzania finansami.


Rekrutował i osobiście wyszkolił prawie 1 000 handlowców.  

Dzisiaj pomaga przedsiębiorcom budować zyskowne firmy.


Twórca pojęcia "Sprzedaży Relacyjnej" w Polsce oraz autor kursu pod tym samym tytułem, w którym uczestniczy już  ponad 2000 osób. Absolwent zagranicznych kursów z zakresu sprzedaży i laureat Międzynarodowego Konkursu "Professional Speakers Academy" na najlepszą mowę sprzedażową.


Umiejętności sprzedażowe stosuje w praktyce, od 8 lat prowadząc własne firmy i pomagając innym przedsiębiorcom
i handlowcom zarabiać pieniądze.

Ten kurs to najlepsza inwestycja. Wiedza zostanie z Tobą na całe życie.

Tego czego się nauczysz nikt Ci nie odbierze.

Kliknij w poniższy przycisk i zarabiaj więcej.

© 2016 Biznes MBA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.