Moją wizytówką są klienci, którym dobrze się wiedzie...

Wojciech Bizub

Wojtek jest copywriterem i magikiem e-marketingu.

 

Dzisiaj klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców stworzył strategię marketingową WBIZNES. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów [sprawdź tutaj].

 

Dyrektor marketingu wraz z całym działem specjalistów na wynajem dla Twojej firmy, to jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku. W czym może Ci pomóc?

 

 • Stworzenie perswazyjnej i atrakcyjnej dla klienta oferty
 • Oprawienie graficzne Twojej firmy
 • Zaplanowanie i wdrożenie nośników (Facebook, landing page, e-maile, blogi)
 • Skierowanie wartościowego ruchu (Facebook, Adwords, Youtube)
 • Automatyzacja procesu

Sam wielokrotnie korzystałem z usług Wojtka, a on sam odbył wszystkie szkolenia Biznes MBA.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

„Pakiet Diamond dał mi wiedzę z wszystkich obszarów prowadzenia firmy. Dzięki tej wiedzy moja firma od pierwszego miesiąca osiąga 5-cyfrowe wyniki zysków. Poznałem chyba wszystkich trenerów biznesu w Polsce i jeśli chodzi o małą firmę to Adam Grzesik jest numerem 1.”

Jakub Wasielewski

Jakub jest ekspertem w pozycjonowaniu stron internetowych.

Jego firma The-first robi to według metodologii tzw. white SEO. To oznacza, że Twoja storna zostaje wypozycjonowana zgodnie z wymaganiami google, a jej wartość rośnie w czasie.

Korzystając usług firmy Jakuba otrzymujesz

 • pozycjonowanie,
 • google adwords,
 • google analytics,
 • analiza konkurencji,
 • strategia postępowania w internecie

Jego firma The First zajęła 5-te miejsce w mistrzostwach google, a to najlepsza rekomendacja.

 

Z Jakubem współpracuję w zakresie pozycjonowana moich marek Biznes MBA, Zarabiam w Biznesie , Salon Kosmetyczny Piękne Ciało i dzięki temu z pełną odpowiedzialnością polecam jego usługi.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

„Adam pokazał mi jak poukładać finanse firmowe, a po 2 miesiącach od Budżetu Firmowego moje firma zaczęła regularnie notować najlepsze finansowo miesiące od początków działalności.

 

Pakiet Diamond wart jest każdych pieniędzy.”

Agnieszka Soćko

Dyrektor finansowy na wynajem dla Twojej firmy to jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku

 

Agnieszka jest ekspertem w zakresie finansowo-księgowym.

 • prowadzenie księgowości,
 • doradztwo prawno-podatkowe,
 • optymalizacja podatkowa,
 • przekształcenia i zakładanie spółek

to jej codzienność.

 

Jej szkolenie “Trik” pokaże Ci jak zamienić większość wydatków na koszty, które możesz odliczyć od podatku. Przedsiębiorcy, którzy z niego skorzystali szacują, że oddają fiskusowi o 30% mniej pieniędzy. Dlatego warto poznać jej metodologię.

 

“Niezależnie od tego ile lat jesteś w biznesie, pakiet Diamond i jego bogata oferta – niejednym Cię zaskoczy, tak jak zaskoczył i mnie. Mimo dużego doświadczenia w biznesie i wiedzy, pakiet Diamond spiął wszystko w całość i pomógł „oszlifować” potencjał mojej firmy.

Poznałam wspaniałych przedsiębiorców, otwartych, pomocnych i przyjaźnie nastawionych. Społeczność Biznes MBA, którą tworzymy jest przestrzenią nie tylko dla konsultacji i wymiany doświadczeń ale również pozwala reklamować swoje usługi. Dzięki temu dotarłam do nowych klientów, z którymi współpracuję do dziś i inwestycja zwróciła się szybciej niż przypuszczałam! 

Polecam, każdemu przedsiębiorcy, który chce pracować nad swoim biznesem a nie w biznesie!

 

Agnieszka odbyła wszystkie szkolenia Biznes MBA i w pełni polecam je usługi.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

Grzegorz Tlałka

Grzegorz jest właścicielem sieci franczyzowych myjni parowych i salonów autodetalingu pod marką GTLux.

W firmie Grzegorza możesz zabezpieczyć swój pojazd specjalną powłoką ceramiczną.

Znajdziesz również pomysł na siebie i otrzymasz kompletny model biznesowy jeśli zechcesz poprowadzić punkt partnerski lub franczyzowy.

 

Grzegorz prowadzi również szkolenia dla przedsiębiorców “Franczyza po ludzku”, podczas których naucza jak z małej lokalnej firmy zbudować sieć franczyzową.

U Grzegorza pielęgnuję mój samochód, a on sam obył komplet szkoleń Biznes MBA.

Uczestnicy kursów szanują go za konkret i rozległą wiedzę o modelach franczyzowych. Dlatego jeśli myślisz o skalowaniu swojego biznesu, koniecznie poznaj Grzegorza.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

„Z samego poukładania budżetu, moje zyski wzrosły 20% po 4 miesiącach.

Adam pomógł mi poukładać i rozwinąć swój biznes.

Jego szkolenia to dokładnie to czego oczekuje przedsiębiorca od szkoleń; sama, sama praktyka.”

Artur Miszewicz

Artur Miszewicz, właściciel IF GROUP

Zrzeszającej agencję eventową DLACZEGO NIE Organizacja Imprez, zajmującą się realizacją Dni Miast, festynów, integracją dla małych i dużych firm oraz agencję eventową IF EVENTS, organizującą prestiżowe eventy, gale, bankiety, koncerty i wydarzenia.

Artur pracuje z ogromną pasją, wkadając w każdą realizację całe serce, a Klienci szybko stają się jego przyjaciółmi.

 

Za każdym wydarzeniem stoi wielka historia, a jaka jest Twoja?

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

Adam, bardzo dziękuję za wiele wartości, które dostałem od Ciebie. Jestem Twoim Diamentem i widzę jak każde kolejne Twoje szkolenie ma coraz bardziej podniesioną poprzeczkę jakości-choć i tak jest już wysoko.

KAŻDY przedsiębiorca, który ogląda cyfry w swojej firmie powinien posiadać umiejętności, których uczysz.!!! Przestałem się już zastanawiać czy inwestycja w szkolenia się zwróci, tylko zastanawiam się ile razy się zwróci. DZIĘKUJĘ!!!

Adam Mazurkiewicz

Adam jest byłym zawodnikiem MMA i właśnie sporty walki zainspirowały go do stworzenia marki odzieżowej FORMMA, która obecnie jest wiodącą marką odzieży funkcjonalnej do treningów.

Jak sam mówi „już samym wyglądem musisz wzbudzić respekt w przeciwniku” dlatego jego odzież jest nie tylko trwała i wygodna, ale przede wszystkim ładna i niezwykle charakterystyczna.

Zajrzyj na stronę www.formma.pl i sprawdź!

 

„Kiedy szedłem na pierwsze szkolenie do Adama myślałem sobie – będę pierwszą osobą, której zwróci pieniądze w ramach gwarancji satysfakcji. Stało się inaczej, kupiłem tego faceta i jego praktyczną wiedzę, dołączyłem do grona Diamondów. 

Dzisiaj strategie i techniki Biznes MBA wykorzystuję z dużym zyskiem w swojej firmie.”

Wojciech Trawiński

Wojciech posiada rozległą wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii, rekuperacji, pomp ciepła, fotowoltaiki. Jego firma produkuje kolektory słoneczne i wykonuje instalacje sanitarne w całym kraju.

Ponadto PRI EKOPARK SA zajmuje się profesjonalnie rozbiórkami , wierceniem i kuciem w betonie .

 

Wojtek ma ogromne doświadczenie w kontaktach z Chinami, z którymi pracuje bezustannie od 17 lat.

 

Ale najciekawsze jest to, że Wojtek jest ekspertem od tworzenia 

i przygotowywania małych i średnich firm do wejścia na giełdę Newconnect. Niebawem jego kolejna firma będzie debiutować , a prowadzi już kilka innych. Jest człowiekiem otwartym , ciepłym i chętnie dzieli się swoją „bezcenną” wiedzą.

 

Z tego powodu zapamiętaj – jeśli masz pomysł na rozwinięcie swojej firmy i potrzebujesz wsparcia i kapitału, to Wojtek powinien być pierwszą osobą do której zadzwonisz!

 

„Warsztaty prowadzone przez Adama są dla mnie za każdym razem inspiracją

i ciekawym doświadczeniem .

Na szkoleniach spotykam wielu ciekawych i niesamowitych przedsiębiorców .

Z wieloma już współpracuję.

Warto otworzyć się na innych – zwłaszcza z Biznes MBA !!!”

Stasiu Wrona

Stasiu i jego firma Tolax – Nowoczesne maszyny i materiały do pakowania – stała się prekursorem folii stretch z nadrukiem na polskim rynku.

 

Jeśli szukasz ekspertów od pakowania, a do tego chcesz aby Twoje przesyłki były dobrze zabezpieczone i wyróżniały się w dostawie, koniecznie zajrzyj na stronę https://tolax.eu i sprawdź co mają dla Ciebie.

 

Stasiu przez wiele lat pracował dla banków w usługach finansowych. Kilka lat temu postanowił poszukać pomysłu na własną firmę. Jego wizjonerstwo i zmysł wyszukiwania niedoszacowanych firm, które mogą generować ponadprzeciętne zyski jest niezwykły. Dlatego warto go poznać bliżej i skorzystać z doradztwa.

Adam, kiedy trafiłem na Twój pierwszy kurs – Szkoła Planowania Biznesu – postanowiłem podwoić obroty. To był czerwiec. W grudniu je potroiłem. 

Lubię środowisko przedsiębiorców i mądrych ludzi. Dlatego dołączyłem do Twoich szkoleń i zainwestowałem w pakiet Diamond.”

Małgorzata Wierzbicka

Przychodzi taki moment w każdej firmie, kiedy przestajesz panować nad strukturą i musisz jak najszybciej usystematyzować procesy. Właśnie tym zajmuje się Saule Consulting.

Wchodzą do Twojej firmy, uczą się jej obserwując procesy i zadając pytania według specjalnie przygotowanego schematu. Następnie tworzą mapy procesowe, opisy stanowisk i szukają tzw. „wąskich gardeł” w organizacji.

 

Nie znam przedsiębiorcy, który nie byłby zachwycony efektem ich pracy. Materiały, które Ci dostarczą sprawią, że jednej książce będziesz mieć opisaną całą firmę.

 

„Kiedyś wdrażałem pracownika 3 tygodnie, dzisiaj zajmuje to 3 dni” – usłyszałem od jednego z właścicieli firm. Dlatego jeśli chcesz mieć mniej pracy i nerwów skontaktuj się nimi. Ja korzystam z usług Małgorzaty i Magdaleny.

 

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

„Adama „poznałam” na webinarze – uczestniczyłam w nim będąc służbowo w Paryżu. Wtedy jeszcze myślałam, że praca na etacie to COŚ co będę robić do końca życia.

Miesiąc po miesiącu, kolejne szkolenia dawały mi mnóstwo praktycznej wiedzy oraz pokazywały jak zaplanować własną firmę by móc działać na „własny rachunek”.

Zdobyłam nie tylko wiedzę lecz również poznałam fantastycznych ludzi – TAK, bo Biznes MBA to przede wszystkim społeczność niesamowitych Przedsiębiorców, którzy chętnie doradzą, podzielą się wiedzą i doświadczeniem, a co najważniejsze … nie narzekają, że bycie Przedsiębiorcą jest takie trudne!”

Magdalena Przygodzka

„Chcę się z Wami podzielić swoją historią. Być może (mam taką nadzieję) zmotywuje ona choć jedną osobę do działania. Otóż jestem Diamentem u Adama od sierpnia 2016 r.

Wszystko zaczęło się od kursu Sprzedaż Relacyjna w Warszawie. Ponieważ miałam za sobą ciężkie 2 lata, zarówno prywatnie jak i zawodowo, nie oczekiwałam zbyt wiele. Można powiedzieć, że byłam osobą poszukującą. Po kolejnych szkoleniach: Ekspert Marketingu, Intensywne Strategie Sukcesu, Hypno Camp a przede wszystkim Szkoła Planowania Biznesu, obrałam cel własnej drogi, wytyczyłam kamienie milowe i jak mówi Adam “wydarzył się CUD” – po prostu zaczęłam działać.

Od wczoraj dzieją się kolejne cuda, a ja jestem szczęśliwa, że podjęłam decyzję by dołączyć do Diamentów, bo to nie tylko wyjątkowi Przedsiębiorcy, ale także wspaniali Ludzie.

                                                                                Magdalena Przygodzka

Miłosz Paździerski

Miłosz jest niezwykłym fotografem. Potrafi wydobyć z każdego to „coś”.

 

Przedsiębiorcy są zachwyceni i szybko zamieniają zdanie „obiektyw mnie nie lubi” na „czy możesz zrobić mi jeszcze kilka ujęć?”

 

Na tym właśnie polega praca Miłosza; ma dar i odważnie z niego korzysta.

Ja sam korzystam z jego usług. Dlatego podpisuję się pod moją rekomendacją obiema rękami.

 

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

Adam te techniki naprawdę działają! Negocjacje w Biznesie sprawiły, że wreszcie nie wstydzę się ustalać cen za moją pracę i czuję, że jestem naprawdę wiele wart. Dziękuję.”

Marcin Domagała

Marcin prowadzi firmę zdobywającą i rozliczającą dotacje unijne. Takich firm jest sporo na rynku, ale spróbuj znaleźć taką, która może się pochwalić:

 

Skutecznością = ponad 350 000 000 zł – Zdobytych Dotacji

1 128 – liczba przedsiębiorstw, którym pomogli Zdobyć Dotacje

1 708 – liczba prawidłowo rozliczonych wniosków o płatność

 

Systemem = działają według autorskiego 10 stopniowego Skutecznego Systemu Zdobywania Dotacji

 

Gwarancją = udzielają Gwarancji Jakości

 

Piszę o tym ponieważ Marcin jest niekwestionowanym ekspertem, a jego zespół ma ponad 93,8 % skuteczność w Zdobywaniu Dotacji. Dlatego skontaktuj się z nimi i sięgnij po „łatwe pieniądze” dla swojego biznesu

 

 

„Odbyłem wiele szkoleń u czołowych polskich trenerów, ale u Adama uzyskałem w jednym miejscu wszystko czego potrzebowałem do poukładania i rozwinięcia swojej firmy.

Po ponad 10 latach prowadzenia działalności nie sądziłem, że ktoś może swoimi wskazówkami tak zmienić firmę i z perspektywy żałuję tylko, że poznałem Cię tak późno.

Dodatkowo środowisko przedsiębiorców nieustannie motywuje do rozwoju i coraz lepszej pracy.”

Sebastian Kosobudzki

Sebastian z żoną Moniką prowadzą jedną z największych w Polsce firm specjalizujących się w medalach i trofeach sportowych.

 

Tutaj – www.wikoss.pl – w jednym miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do uhonorowania zawodników. Ponieważ sami startują w biegach maratońskich to doskonale wiedzą czego pragną zawodnicy.

 

Ich firma dostarcza pełne rozwiązania marketingowe przyciągające dosłownie tłumy na imprezy sportowe.

 

„Adam byłem na wielu kursach i czołowych trenerów, ale po Twoich warsztatach w sposób naturalny i automatyczny stosuję poznaną wiedzę.”

Kobieta, własna firma, niezależność finansowa i szczęście – czy to możliwe?

 

Dagna udowadnia, że tak. Naucza tak jak żyje. Pokazuje kobietom jak poukładać sprzedaż, marketing, jak udoskonalić produkty aby prowadzić własną firmę, z której jesteś zadowolona. Przecież wiadomo, że jak kobiecie dobrze się wiedzie w domu, w biznesie, w życiu to jest szczęśliwa.

 

Dagna prowadzi najbardziej aktywną kobiecą grupę na facebooku dla kobiet [KLIKNIJ], a na jej stronie szczesliwawbiznesie.pl znajdziesz mnóstwo wartościowej wiedzy do zastosowania od razu.

 

„Adam jest ojcem chrzestnym mojego biznesu. Kiedy pracowałam jako lekarz i poszukiwałam swojej nowej drogi zawodowej, w której poczułabym się spełniona, trafiłam na jego warsztaty. Zainspirował mnie do prowadzenia własnej firmy. Rok później przekonał do poprowadzenia bloga. 

Dzisiaj jestem szczęśliwą kobietą cieszącą się z życia i sama uczę inne kobiety jak mogą być szczęśliwe prowadząc własny, kobiecy biznes.”

 

Łukasz Kocur – Właściciel Firmy CATERINGOWEJ „ŻAREŁKO„ oraz autor Bloga weselnego. Rozpoczął swoją działalność jako młody niedoświadczony człowiek w branży gastronomicznej. Miał 22 lata, pasję do gotowania i determinację do działania. Dziś jest to Szef prężnie działającej Firmy, która znana jest na całym Śląsku Cieszyńskim.

 

Jego świadomość, iż wykfalifikowany pracownik to potencjał, który można wykorzystać dla lepszego prosperowania firmy jest dużym atutem. Łukasz nie widzi zagrożeń , każdego dnia dąży do celu i jak nikt inny potrafi zmotywować zespołu.

 

Z jego pogodnego patrzenia w przyszłość korzystają pracownicy oraz klienci.

 

„Bardzo duże nasycenie informacjami, praktyczną wiedzą oraz przykładami z życia. Szkolenia stoją na niezwykle wysokim poziomie i co dla mnie bardzo istotne — większość czasu spędzaliśmy na ćwiczeniach.

Adam masz 100% moją rekomendację i cieszę się na kolejne szkolenia!”

 

Kasia jest agentem ubezpieczeniowym… niezwykłym agentem. Ponieważ pamięta o Tobie i Twojej rodzinie. O Twoich urodzinach, wydarzeniach, wyjazdach. Pamięta o tym co inni tylko obiecują. Ona to po prostu robi.

 

Dlatego sugeruję Ci sprawdzić jak to jest spotkać się z takim doradcą.

 

Bez wciskania, z troską i znajomością wszystkich kropek i gwiazdek w klauzulach.

Sprawdź, a doświadczysz różnicy w obsłudze. Po prostu.

 

„Miałam szczęście poznać Adama jakieś trzy lata temu na śniadaniu Klubu Przedsiębiorców w Opolu. Chwilę później trafiłam do niego na konsultacje.

Chwila konkretnej rozmowy sprawiła, że popłynęły mi łzy. Adam w przeciwieństwie do wielu trenerów nie zaczął mnie pocieszać i mówić, jak będzie pięknie, tylko podał mi chusteczki. Poczekał chwilę. A jak się uspokoiłam, pokazał mi miejsce, w którym jestem i miejsce, w którym mogę być, jak zacznę solidnie pracować nad swoim biznesem. I za to z całego serca mu DZIĘKUJĘ!

Jeżeli potrzebujesz konkretnych narzędzi, to Adam jest najlepszym adresem.”

Łukasz Wilczyński

Szukasz grafika, który zaprojektował od A-Z całą moją identyfikację wizualną i odpowiada za materiały reklamowe? To właśnie Łukasz Wilczyński i jego firma elevenbyte.com

 • spójna identyfikacja wizualna
 • nietuzinkowe projekty graficzne
 • zaawansowana grafika 3D i animacja
 • responsywne strony www
 • emocjonujące spoty reklamowe

To właśnie specjalizacja firmy Łukasza.

 

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

„Uwielbiam się uczyć od najlepszych w swoich specjalizacjach.

Jeśli chodzi o poukładanie modelu biznesowego i finansowego firmy, Adam należy właśnie do najlepszych ekspertów.

Dlatego uczę się od niego jak dobrze poukładać moją wyjątkową wiedzę i ofertę w spójną całość. Polecam.”

Bożena Krawczuk

Bożena jest właścicielką Kancelarii Bezpieczeństwa Informacji. O GIODO i RODO wie chyba wszystko. W ramach współpracy przeprowadza audyt ochrony danych osobowych, a następnie wdrożenie wymagań RODO.

Po prostu pomoże Ci w ochronie danych osobowych, która zgodnie z prawem jest niezbędna.

 • Rejestracja w GIODO
 • Raport zgodności z ochroną danych osobowych
 • Sporządzenie wymaganej dokumentacji
 • Wdrożenie procedur
 • Opieka i monitoring
 • Przejęcie funkcji ABI

Sam jestem klientem Bożeny, która obsłużyła moje cztery firmy.

 

„Sprzedażą zajmuję się od 25 lat. Po Sprzedaży Relacyjnej postanowiłam wykorzystać jedną z metod. Zaznaczam, że była wbrew mojej logice. Telefon do klienta, zimny kontakt i zastosowałam sekwencję Adama […] w ciągu 10 minut sprzedałam swoją usługę o wartości 3 500 zł”