Neurolingwistyka w Biznesie (NLP)

Działaj skuteczniej

NAUCZ SIĘ ZARZĄDZAĆ SWOIM UMYSŁEM I WPŁYWAĆ NA UMYSŁY INNYCH LUDZI. NLP to zbiór strategii zorientowany na rozwiązywanie problemów. Otrzymasz gotowe narzędzia do planowania biznesu, strategię planowania zadań, celów i porządkowania pomysłów. Język perswazji da Ci umiejętności wpływania na inne osoby i przekonywania ich do swoich racji. Zaczniesz z dużo szerszej perspektywy postrzegać otaczającą rzeczywistość i dzięki temu uzyskasz nowe, wartościowe zasoby do wpływania na bieg wydarzeń.

Neurolingwistyka w Biznesie (NLP) da Ci konkretne narzędzia:

Zajrzyj na salę szkoleniową

Poznaj opinie uczestników

Wojciech Mróz – Phinance S.A.

Status: Mistrz NLP

„Rzeczy mają takie znaczenie, jakie im nadasz” – zdanie, które w trakcie szkolenia padło we właściwym momencie otworzyło moją głowę i pomogło skasować wiele moich ograniczających przekonań. Adam w pełnym…

Krzysztof Błaszko

Status: Mistrz NLP

Zmiany, które we mnie zaszły, bez Ciebie długo byłyby niemożliwe. Nauka, którą nabieram będzie ze mną całe życie. Problemy i myślenie z przed 2 miesięcy jest dla mnie totalną abstrakcją.

Paweł Brzykcy – Kierownik Regionu Sprzedaży w Iglotex

Status: Mistrz NLP

Adamie, dziękuje Ci bardzo, że miałem okazję poznać Cię podczas, kiedy byłeś moim szefem. Będąc u Ciebie na pierwszym szkoleniu stwierdziłem „wow ten gość naprawdę jest dobry… on ma tyle…

Najbliższa edycja
Neurolingwistyki w Biznesie (NLP)

Zapraszam Cię do najciekawszej
przygody Twojego życia!

Naciśnij przycisk i odkryj kod dostępu do umysłu… swojego i rozmówców, dzięki wiedzy o tym jak wpływać na procesy myślowe człowieka.

6500 zł netto
Inwestuję w siebie

Masz pytania przed zainwestowaniem?

Wypełnij formularz po prawej

Jeśli potrzebujesz całkowitej pewności, że to najlepsza droga do zarządzania swoim umysłem i wpływania na innych.

Jeśli masz jakieś ostatnie pytanie, zanim zainwestujesz w Neurolingwistykę w Biznesie, wypełnij proszę formularz po prawej.

 

Porozmawiamy, sprawdzimy Twoje oczekiwania i to jak szybko potrafimy im sprostać.

 

Rozmowa jest niezobowiązująca.

Umawiam rozmowę!