Obejrzyj zaproszenie i poznaj szczegóły

Zapisz się na listę zainteresowanych

Klikając na „Dołącz do osób zainteresowanych!” dobrowolnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu zapisu na listę mailingową. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane RODO informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych będzie IQBIZNES.pl Adam Grzesik Opole Krzemieniecka 18/2 NIP: 772144923, zwanym dalej ADO. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i będą przechowywane do momentu odwołania przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczania przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych i odwołania zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, aby zaproponować najbardziej odpowiednią ofertę usług i wiedzy dotyczącej prowadzenia firmy.

Możesz mi zaufać, ponieważ:

+ 33 mln

miesięcznej sprzedaży POSIADAM NIEZBĘDNE KOMPETENCJE!

+ 400

wykonanych budżetów ZNAM SPECYFIKĘ WIĘKSZOŚCI BRANŻ!

+ 5

firm, które zbudowałem TYLKO PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI!

Poznaj opinie moich klientów

Dawid

Twoje szkolenie BF i późniejsze webinary dały mi mega-wartość i IDEALNIE złożyły się z tym kryzysem. Dzięki Tobie jestem dużo spokojniejszy co do przyszłości, mimo iż nie jest łatwo. Ale damy radę!

Maciej

Adam jak zwykle bardzo merytorycznie. Bez owijania w bawełnę, dużo faktów, pomysłów i inspiracji. Do tego pliki do pracy samemu. Polecam!

Sebastian

Dziękuje! Jak ktoś się zastanawia to Warto! Szczególnie w aktualnych czasach. Dodałeś mi otuchy patrząc na finanse i cashflow w mojej firmie, szczerze powiedziawszy bałem się do tego odnieść, jako, że firma stoi… Dziękuje!

Kliknij w przycisk poniżej i dołącz do listy zainteresowanych!