Jak wyceniać pracę – poradnik dla freelancera i samozatrudnionych

Tysiące osób dokłada do swojej pracy. Robią coś po to, aby czuć się potrzebnymi. A może robią, ponieważ kochają swoją pracę i mogliby pracować za darmo?

 

Ile powinna kosztować moja praca ? – oto jest pytanie, które wybrzmiewa w głowach osób samozatrudnionych. Jaką cenę zaproponować? A jeśli powiem za dużo i się rozmyśli? – odwieczny dylemat.

 

Podczas warsztatów Budżet Firmowy [kliknij], wyceniamy w sposób dokładny, koszt pracy. Przygotowujemy oferty dla klientów.

Ale ponieważ “wycena pracy”, to najczęstsze pytanie, z którym się spotykam, to postanowiłem dać Ci narzędzie, do samodzielnej wyceny kosztów Twojej pracy i do zgrubnej kalkulacji dla klienta.

Instrukcja do kalkulatora wyceny usług dla freelancera i samozatrudnionego from Adam on Vimeo.

 

Proponuję Ci teraz, obejrzeć poniższy film:

Instrukcja do kalkulatora wyceny usług dla freelancera i samozatrudnionego from Adam on Vimeo.

 

Plik do tego nagrania i samodzielnej pracy, pobierzesz klikając na ten link: Kalkulator -wycena pracy samozatrudnionego

 

Jestem wdzięczny za wszelkie Twoje sugestie nt. “co można jeszcze poprawić”, “co dograć do filmu i czego Ty sam teraz poszukujesz”.

 


Moja rekomendacja

Budżet Firmowy – kliknij tutaj

 

 

Prowadzenie firmy, bez prowadzenia budżetu i znajomości podstawowych analiz, jest jak jazda rozpędzającym się pociągiem, podążającym w kierunku przepaści. Dobrze ułożony budżet, który Ty sam, sama rozumiesz, da Ci bezpieczeństwo i pełną kontrolę nas firmą. Spotkajmy się podczas jednej z edycji Budżetu Firmowego i odważ się zarabiać duuuuużo więcej pieniędzy.

 

 

 

 


 

 

Adam Grzesik

Najbardziej wymagającym klientom i właścicielom większych firm proponuję indywidualne konsultacje.

Pomagam Budować Zyskowne Firmy

kontakt@adamgrzesik.pl

+48 516 011 641