Moją wizytówką są klienci, którym dobrze się wiedzie...

Wojciech Bizub

Wojtek jest copywriterem i magikiem e-marketingu.

 

Dzisiaj klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyników, a nie wymówek. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców stworzył strategię marketingową WBIZNES. Jego wizytówką są osiągane wyniki oraz opinie klientów [sprawdź tutaj].

 

Dyrektor marketingu wraz z całym działem specjalistów na wynajem dla Twojej firmy, to jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku. W czym może Ci pomóc?

 

 • Stworzenie perswazyjnej i atrakcyjnej dla klienta oferty
 • Oprawienie graficzne Twojej firmy
 • Zaplanowanie i wdrożenie nośników (Facebook, landing page, e-maile, blogi)
 • Skierowanie wartościowego ruchu (Facebook, Adwords, Youtube)
 • Automatyzacja procesu

Sam wielokrotnie korzystałem z usług Wojtka, a on sam odbył wszystkie szkolenia Biznes MBA.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

“Pakiet Diamond dał mi wiedzę z wszystkich obszarów prowadzenia firmy. Dzięki tej wiedzy moja firma od pierwszego miesiąca osiąga 5-cyfrowe wyniki zysków. Poznałem chyba wszystkich trenerów biznesu w Polsce i jeśli chodzi o małą firmę to Adam Grzesik jest numerem 1.”

Jakub Wasielewski

Jakub jest ekspertem w pozycjonowaniu stron internetowych.

Jego firma The-first robi to według metodologii tzw. white SEO. To oznacza, że Twoja storna zostaje wypozycjonowana zgodnie z wymaganiami google, a jej wartość rośnie w czasie.

Korzystając usług firmy Jakuba otrzymujesz

 • pozycjonowanie,
 • google adwords,
 • google analytics,
 • analiza konkurencji,
 • strategia postępowania w internecie

Jego firma The First zajęła 5-te miejsce w mistrzostwach google, a to najlepsza rekomendacja.

 

Z Jakubem współpracuję w zakresie pozycjonowana moich marek Biznes MBA, Zarabiam w Biznesie , Salon Kosmetyczny Piękne Ciało i dzięki temu z pełną odpowiedzialnością polecam jego usługi.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

“Adam pokazał mi jak poukładać finanse firmowe, a po 2 miesiącach od Budżetu Firmowego moje firma zaczęła regularnie notować najlepsze finansowo miesiące od początków działalności.

Pakiet Diamond wart jest każdych pieniędzy.”

 

Po ukończeniu szkolenia Zwycięski Zespół u Adama, wprowadziłem optymalizacje w swojej firmie dzięki którym po powrocie z urlopu zamiast serii pytań, zastałem pracujących ludzi w swojej firmie i każdy dokładnie wiedział co powinien robić. Dodatkowo otrzymałem narzędzia, które czekają na wdrożenie i już dziś wiem, że stosując wszystkie optymalizacje jakich nauczyłem się na szkoleniu, jestem w stanie jeszcze podnieść wydajność firmy o 20% i jednocześnie zaoszczędzić 20 tys zł rocznie. Każdy powinien kupić nie tylko szkolenie stacjonarne ale też on line, dzięki czemu będzie mógł korzystać przez długie lata.

Agnieszka Soćko

Dyrektor finansowy na wynajem dla Twojej firmy to jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku

 

Agnieszka jest ekspertem w zakresie finansowo-księgowym.

 • prowadzenie księgowości,
 • doradztwo prawno-podatkowe,
 • optymalizacja podatkowa,
 • przekształcenia i zakładanie spółek

to jej codzienność.

 

Jej szkolenie “Trik” pokaże Ci jak zamienić większość wydatków na koszty, które możesz odliczyć od podatku. Przedsiębiorcy, którzy z niego skorzystali szacują, że oddają fiskusowi o 30% mniej pieniędzy. Dlatego warto poznać jej metodologię.

 

“Niezależnie od tego ile lat jesteś w biznesie, pakiet Diamond i jego bogata oferta – niejednym Cię zaskoczy, tak jak zaskoczył i mnie. Mimo dużego doświadczenia w biznesie i wiedzy, pakiet Diamond spiął wszystko w całość i pomógł “oszlifować” potencjał mojej firmy.

Poznałam wspaniałych przedsiębiorców, otwartych, pomocnych i przyjaźnie nastawionych. Społeczność Biznes MBA, którą tworzymy jest przestrzenią nie tylko dla konsultacji i wymiany doświadczeń ale również pozwala reklamować swoje usługi. Dzięki temu dotarłam do nowych klientów, z którymi współpracuję do dziś i inwestycja zwróciła się szybciej niż przypuszczałam! 

Polecam, każdemu przedsiębiorcy, który chce pracować nad swoim biznesem a nie w biznesie!

 

Agnieszka odbyła wszystkie szkolenia Biznes MBA i w pełni polecam je usługi.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

Grzegorz Tlałka

Grzegorz jest właścicielem sieci franczyzowych myjni parowych i salonów autodetalingu pod marką GTLux.

W firmie Grzegorza możesz zabezpieczyć swój pojazd specjalną powłoką ceramiczną.

Znajdziesz również pomysł na siebie i otrzymasz kompletny model biznesowy jeśli zechcesz poprowadzić punkt partnerski lub franczyzowy.

 

Grzegorz prowadzi również szkolenia dla przedsiębiorców “Franczyza po ludzku”, podczas których naucza jak z małej lokalnej firmy zbudować sieć franczyzową.

U Grzegorza pielęgnuję mój samochód, a on sam obył komplet szkoleń Biznes MBA.

Uczestnicy kursów szanują go za konkret i rozległą wiedzę o modelach franczyzowych. Dlatego jeśli myślisz o skalowaniu swojego biznesu, koniecznie poznaj Grzegorza.

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

“Z samego poukładania budżetu, moje zyski wzrosły 20% po 4 miesiącach.

Adam pomógł mi poukładać i rozwinąć swój biznes.

Jego szkolenia to dokładnie to czego oczekuje przedsiębiorca od szkoleń; sama, sama praktyka.”

Artur Miszewicz

Artur Miszewicz, właściciel IF GROUP

Zrzeszającej agencję eventową DLACZEGO NIE Organizacja Imprez, zajmującą się realizacją Dni Miast, festynów, integracją dla małych i dużych firm oraz agencję eventową IF EVENTS, organizującą prestiżowe eventy, gale, bankiety, koncerty i wydarzenia.

Artur pracuje z ogromną pasją, wkadając w każdą realizację całe serce, a Klienci szybko stają się jego przyjaciółmi.

 

Za każdym wydarzeniem stoi wielka historia, a jaka jest Twoja?

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

Adam, bardzo dziękuję za wiele wartości, które dostałem od Ciebie. Jestem Twoim Diamentem i widzę jak każde kolejne Twoje szkolenie ma coraz bardziej podniesioną poprzeczkę jakości-choć i tak jest już wysoko.

KAŻDY przedsiębiorca, który ogląda cyfry w swojej firmie powinien posiadać umiejętności, których uczysz.!!! Przestałem się już zastanawiać czy inwestycja w szkolenia się zwróci, tylko zastanawiam się ile razy się zwróci. DZIĘKUJĘ!!!

Adam Mazurkiewicz

Adam jest byłym zawodnikiem MMA i właśnie sporty walki zainspirowały go do stworzenia marki odzieżowej FORMMA, która obecnie jest wiodącą marką odzieży funkcjonalnej do treningów.

Jak sam mówi “już samym wyglądem musisz wzbudzić respekt w przeciwniku” dlatego jego odzież jest nie tylko trwała i wygodna, ale przede wszystkim ładna i niezwykle charakterystyczna.

Zajrzyj na stronę www.formma.pl i sprawdź!

 

“Kiedy szedłem na pierwsze szkolenie do Adama myślałem sobie – będę pierwszą osobą, której zwróci pieniądze w ramach gwarancji satysfakcji. Stało się inaczej, kupiłem tego faceta i jego praktyczną wiedzę, dołączyłem do grona Diamondów. 

Dzisiaj strategie i techniki Biznes MBA wykorzystuję z dużym zyskiem w swojej firmie.”

 

Zwycięzki Zespół to jeden z najlepszych warsztatów, w jakich uczestniczyłem u Adama. Praktyka i konkrety. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto zatrudnia, bądź przymierza się do zatrudnienia choćby jednego pracownika. Polecam.

Wojciech Trawiński

Wojciech posiada rozległą wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii, rekuperacji, pomp ciepła, fotowoltaiki. Jego firma produkuje kolektory słoneczne i wykonuje instalacje sanitarne w całym kraju.

Ponadto PRI EKOPARK SA zajmuje się profesjonalnie rozbiórkami , wierceniem i kuciem w betonie .

 

Wojtek ma ogromne doświadczenie w kontaktach z Chinami, z którymi pracuje bezustannie od 17 lat.

 

Ale najciekawsze jest to, że Wojtek jest ekspertem od tworzenia 

i przygotowywania małych i średnich firm do wejścia na giełdę Newconnect. Niebawem jego kolejna firma będzie debiutować , a prowadzi już kilka innych. Jest człowiekiem otwartym , ciepłym i chętnie dzieli się swoją „bezcenną” wiedzą.

 

Z tego powodu zapamiętaj – jeśli masz pomysł na rozwinięcie swojej firmy i potrzebujesz wsparcia i kapitału, to Wojtek powinien być pierwszą osobą do której zadzwonisz!

 

„Warsztaty prowadzone przez Adama są dla mnie za każdym razem inspiracją

i ciekawym doświadczeniem .

Na szkoleniach spotykam wielu ciekawych i niesamowitych przedsiębiorców .

Z wieloma już współpracuję.

Warto otworzyć się na innych – zwłaszcza z Biznes MBA !!!”

Małgorzata Wierzbicka

Przychodzi taki moment w każdej firmie, kiedy przestajesz panować nad strukturą i musisz jak najszybciej usystematyzować procesy. Właśnie tym zajmuje się Saule Consulting.

Wchodzą do Twojej firmy, uczą się jej obserwując procesy i zadając pytania według specjalnie przygotowanego schematu. Następnie tworzą mapy procesowe, opisy stanowisk i szukają tzw. “wąskich gardeł” w organizacji.

 

Nie znam przedsiębiorcy, który nie byłby zachwycony efektem ich pracy. Materiały, które Ci dostarczą sprawią, że jednej książce będziesz mieć opisaną całą firmę.

 

“Kiedyś wdrażałem pracownika 3 tygodnie, dzisiaj zajmuje to 3 dni” – usłyszałem od jednego z właścicieli firm. Dlatego jeśli chcesz mieć mniej pracy i nerwów skontaktuj się nimi. Ja korzystam z usług Małgorzaty i Magdaleny.

 

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

“Adama „poznałam” na webinarze – uczestniczyłam w nim będąc służbowo w Paryżu. Wtedy jeszcze myślałam, że praca na etacie to COŚ co będę robić do końca życia.

Miesiąc po miesiącu, kolejne szkolenia dawały mi mnóstwo praktycznej wiedzy oraz pokazywały jak zaplanować własną firmę by móc działać na „własny rachunek”.

Zdobyłam nie tylko wiedzę lecz również poznałam fantastycznych ludzi – TAK, bo Biznes MBA to przede wszystkim społeczność niesamowitych Przedsiębiorców, którzy chętnie doradzą, podzielą się wiedzą i doświadczeniem, a co najważniejsze … nie narzekają, że bycie Przedsiębiorcą jest takie trudne!”

Miłosz Paździerski

Miłosz jest niezwykłym fotografem. Potrafi wydobyć z każdego to “coś”.

 

Przedsiębiorcy są zachwyceni i szybko zamieniają zdanie “obiektyw mnie nie lubi” na “czy możesz zrobić mi jeszcze kilka ujęć?”

 

Na tym właśnie polega praca Miłosza; ma dar i odważnie z niego korzysta.

Ja sam korzystam z jego usług. Dlatego podpisuję się pod moją rekomendacją obiema rękami.

 

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

Adam te techniki naprawdę działają! Negocjacje w Biznesie sprawiły, że wreszcie nie wstydzę się ustalać cen za moją pracę i czuję, że jestem naprawdę wiele wart. Dziękuję.”

Marcin Domagała

Marcin prowadzi firmę zdobywającą i rozliczającą dotacje unijne. Takich firm jest sporo na rynku, ale spróbuj znaleźć taką, która może się pochwalić:

 

Skutecznością = ponad 350 000 000 zł – Zdobytych Dotacji

1 128 – liczba przedsiębiorstw, którym pomogli Zdobyć Dotacje

1 708 – liczba prawidłowo rozliczonych wniosków o płatność

 

Systemem = działają według autorskiego 10 stopniowego Skutecznego Systemu Zdobywania Dotacji

 

Gwarancją = udzielają Gwarancji Jakości

 

Piszę o tym ponieważ Marcin jest niekwestionowanym ekspertem, a jego zespół ma ponad 93,8 % skuteczność w Zdobywaniu Dotacji. Dlatego skontaktuj się z nimi i sięgnij po “łatwe pieniądze” dla swojego biznesu

 

 

“Odbyłem wiele szkoleń u czołowych polskich trenerów, ale u Adama uzyskałem w jednym miejscu wszystko czego potrzebowałem do poukładania i rozwinięcia swojej firmy.

Po ponad 10 latach prowadzenia działalności nie sądziłem, że ktoś może swoimi wskazówkami tak zmienić firmę i z perspektywy żałuję tylko, że poznałem Cię tak późno.

Dodatkowo środowisko przedsiębiorców nieustannie motywuje do rozwoju i coraz lepszej pracy.”

Sebastian Kosobudzki

Sebastian z żoną Moniką prowadzą jedną z największych w Polsce firm specjalizujących się w medalach i trofeach sportowych.

 

Tutaj – www.wikoss.pl – w jednym miejscu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do uhonorowania zawodników. Ponieważ sami startują w biegach maratońskich to doskonale wiedzą czego pragną zawodnicy.

 

Ich firma dostarcza pełne rozwiązania marketingowe przyciągające dosłownie tłumy na imprezy sportowe.

 

“Adam byłem na wielu kursach i czołowych trenerów, ale po Twoich warsztatach w sposób naturalny i automatyczny stosuję poznaną wiedzę.”

 

Kobieta, własna firma, niezależność finansowa i szczęście – czy to możliwe?

 

Dagna udowadnia, że tak. Naucza tak jak żyje. Pokazuje kobietom jak poukładać sprzedaż, marketing, jak udoskonalić produkty aby prowadzić własną firmę, z której jesteś zadowolona. Przecież wiadomo, że jak kobiecie dobrze się wiedzie w domu, w biznesie, w życiu to jest szczęśliwa.

 

Dagna prowadzi najbardziej aktywną kobiecą grupę na facebooku dla kobiet [KLIKNIJ], a na jej stronie szczesliwawbiznesie.pl znajdziesz mnóstwo wartościowej wiedzy do zastosowania od razu.

 

“Adam jest ojcem chrzestnym mojego biznesu. Kiedy pracowałam jako lekarz i poszukiwałam swojej nowej drogi zawodowej, w której poczułabym się spełniona, trafiłam na jego warsztaty. Zainspirował mnie do prowadzenia własnej firmy. Rok później przekonał do poprowadzenia bloga. 

Dzisiaj jestem szczęśliwą kobietą cieszącą się z życia i sama uczę inne kobiety jak mogą być szczęśliwe prowadząc własny, kobiecy biznes.”

 

Łukasz Kocur – Właściciel Firmy CATERINGOWEJ „ŻAREŁKO„ oraz autor Bloga weselnego. Rozpoczął swoją działalność jako młody niedoświadczony człowiek w branży gastronomicznej. Miał 22 lata, pasję do gotowania i determinację do działania. Dziś jest to Szef prężnie działającej Firmy, która znana jest na całym Śląsku Cieszyńskim.

 

Jego świadomość, iż wykfalifikowany pracownik to potencjał, który można wykorzystać dla lepszego prosperowania firmy jest dużym atutem. Łukasz nie widzi zagrożeń , każdego dnia dąży do celu i jak nikt inny potrafi zmotywować zespołu.

 

Z jego pogodnego patrzenia w przyszłość korzystają pracownicy oraz klienci.

 

“Bardzo duże nasycenie informacjami, praktyczną wiedzą oraz przykładami z życia. Szkolenia stoją na niezwykle wysokim poziomie i co dla mnie bardzo istotne — większość czasu spędzaliśmy na ćwiczeniach.

Adam masz 100% moją rekomendację i cieszę się na kolejne szkolenia!”

 

Kasia jest agentem ubezpieczeniowym… niezwykłym agentem. Ponieważ pamięta o Tobie i Twojej rodzinie. O Twoich urodzinach, wydarzeniach, wyjazdach. Pamięta o tym co inni tylko obiecują. Ona to po prostu robi.

 

Dlatego sugeruję Ci sprawdzić jak to jest spotkać się z takim doradcą.

 

Bez wciskania, z troską i znajomością wszystkich kropek i gwiazdek w klauzulach.

Sprawdź, a doświadczysz różnicy w obsłudze. Po prostu.

 

“Miałam szczęście poznać Adama jakieś trzy lata temu na śniadaniu Klubu Przedsiębiorców w Opolu. Chwilę później trafiłam do niego na konsultacje.

Chwila konkretnej rozmowy sprawiła, że popłynęły mi łzy. Adam w przeciwieństwie do wielu trenerów nie zaczął mnie pocieszać i mówić, jak będzie pięknie, tylko podał mi chusteczki. Poczekał chwilę. A jak się uspokoiłam, pokazał mi miejsce, w którym jestem i miejsce, w którym mogę być, jak zacznę solidnie pracować nad swoim biznesem. I za to z całego serca mu DZIĘKUJĘ!

Jeżeli potrzebujesz konkretnych narzędzi, to Adam jest najlepszym adresem.”

Łukasz Wilczyński

Szukasz grafika, który zaprojektował od A-Z całą moją identyfikację wizualną i odpowiada za materiały reklamowe? To właśnie Łukasz Wilczyński

 • spójna identyfikacja wizualna
 • nietuzinkowe projekty graficzne
 • zaawansowana grafika 3D i animacja
 • responsywne strony www
 • emocjonujące spoty reklamowe

To właśnie specjalizacja firmy Łukasza.

 

Powiedz, że jesteś z mojego polecenia, a otrzymasz wartościową niespodziankę.

 

“Uwielbiam się uczyć od najlepszych w swoich specjalizacjach.

Jeśli chodzi o poukładanie modelu biznesowego i finansowego firmy, Adam należy właśnie do najlepszych ekspertów.

Dlatego uczę się od niego jak dobrze poukładać moją wyjątkową wiedzę i ofertę w spójną całość. Polecam.”

Bożena Krawczuk

Bożena jest właścicielką Kancelarii Bezpieczeństwa Informacji. O GIODO i RODO wie chyba wszystko. W ramach współpracy przeprowadza audyt ochrony danych osobowych, a następnie wdrożenie wymagań RODO.

Po prostu pomoże Ci w ochronie danych osobowych, która zgodnie z prawem jest niezbędna.

 • Rejestracja w GIODO
 • Raport zgodności z ochroną danych osobowych
 • Sporządzenie wymaganej dokumentacji
 • Wdrożenie procedur
 • Opieka i monitoring
 • Przejęcie funkcji ABI

Sam jestem klientem Bożeny, która obsłużyła moje cztery firmy.

 

“Sprzedażą zajmuję się od 25 lat. Po Sprzedaży Relacyjnej postanowiłam wykorzystać jedną z metod. Zaznaczam, że była wbrew mojej logice. Telefon do klienta, zimny kontakt i zastosowałam sekwencję Adama […] w ciągu 10 minut sprzedałam swoją usługę o wartości 3 500 zł”

Piotr Krysmann

Piotr jest menedżerem sportu, wieloletnim utytułowanym zawodnikiem w dyscyplinie skoków przez przeszkody, licencjonowanym sędzią i trenerem Polskiego Związku Jeździeckiego. Piotr organizuje również wiele imprez sportowych. Dzięki temu dokładnie zna potrzeby środowiska jeździeckiego.

 

Wspiera zawodników, trenerów i hodowców w trzech dziedzinach:

 • treningu jeźdźców i pomocy w rozwoju ich kariery sportowej,
 • kompleksowego żywienia koni, pozwalającego na utrzymanie ich w doskonałej kondycji i zdrowiu,
 • podnoszenia świadomości i wiedzy osób związanych z jeździectwem poprzez organizację kursów i szkoleń.

Jest jedną z osób o których zwykłem mawiać: “Zacznij współpracować raz, a będzie Ci tak dobrze że zostaniesz na całe życie”

 

“Warsztaty prowadzone przez Adama dostaraczją tak ogromną dawkę konkretnej i wartościowej wiedzy, że trzeba się mocno uwijać, żeby zdążyć z wprowadzeniem jej w życie przed kolejnymi szkoleniami. Trudności z jakimi borykałem się kiedyś, dzisiaj stały się dziecinnie proste do rozwiązania.
A wszystko to w środowisku wzajemnie wspierających się przedsiębiorców, w której poczujesz się jak członek rodziny. Jedyne czego żałuję, to fakt, że nie poznałem Adama wcześniej. Moja firma byłaby  w zupełnie innym miejscu choć juz teraz patrzę na nią z całkowicie nowej perspektywy”

 

Konrad de Lehenstein Filip

Konrad prowadzi firmę Luminis, która zajmuje się sprzedażą oraz fachowym doradztwem w zakresie oświetlenia. Współpracuje z utalentowanymi architektami i projektantami wnętrz z całej Polski. Dostarczy Ci lampy wielu cenionych włoskich, niemieckich, hiszpańskich, a także polskich fabryk oświetleniowych.

 

Służy fachową pomocą zarówno przy większych inwestycjach, takich jak hotele, restauracje, biura jak również podczas oświetlania domów, mieszkań czy lokali usługowych.

 

Oświetlenie ma znaczenie – Luminis

Joanna Wójtowicz

Asia jest genialnym architektem i prowadzi swoje biuro projektowe. Jak mówi o sobie: odciążam klienta z całego procesu związanego z przygotowaniem budowy domu.

Poczynając od analizy możliwości zabudowy działki i pozyskania dla niej badań geotechnicznych oraz warunków technicznych dla przyłączy, poprzez przygotowanie projektu budowlanego, a skończywszy na uzyskaniu wszystkich uzgodnień wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę w imieniu Inwestora.

 

 1. Analiza możliwości zabudowy terenu
 2. Projektowanie budowlane
 3. Realizacja budowy
 4. Zakończenie budowy

Jedyne czego mogę żałować, to fakt, że nie przeszłam szkoleń u Adama w momencie kiedy zakładałam firmę, nie popełniłabym wielu błędów, a firma rozwijałaby się sprawniej.

Utwierdziłam się też w przekonaniu, że ważny jest każdy z tematów, dopiero razem tworzą one system umożliwiający zbudowanie modelu mojej firmy. 

Każde ze szkoleń, na których byłam (a jeszcze trochę mi ich zostało) wniosło dużą wartość i jest dla mnie niezbędne, abym ze specjalisty w swojej firmie stała się jej twórcą i menadżerem.

Dziękuję za konsultacje z negocjacji, dzięki nim poszłam przygotowana, z mniejszym stresem i uzyskałam wszystko na czym mi zależało!! Miałam nasze zapiski z konsultacji, czerwone kwoty…i zadziałało! Dziękuję i do zobaczenia na następnych szkoleniach.

Katarzyna Surowiec

“Najważniejsza jest dla mnie Rodzina. Prowadzenie firmy pozwala mi łączyć moje priorytety z pasją, jaką jest wprowadzanie na rynek wyjątkowych specjałów polskiej kuchni. Ogródek Dziadunia to tradycyjna i rodzinna firma, w pełnym znaczeniu tych słów. Mój Tata – Czesław Ślusarczyk wychował się w rodzinie rolników, gdzie ziemia faktycznie była żywicielką, a praca na roli – przywilejem i honorem.” – te słowa Kasi najlepiej oddają istotę tego jak prowadzi firmę.

 

Przetwory z Ogródka Dziadunia mają tradycyjny polski smak. Za mój ulubiony ketchup pn. Diabełek Dziadunia dałbym się pokroić. Przy każdej okazji kupuję zgrzewkę żeby mieć w zapasie.

 

“Praca z Adamem to wcale nie taka przyjemność jakby się wydawało 😉 . Moje dzieci mówią o takich sytuacjach że „nie ma pitu pitu” :). To orka na ugorze, to łzy, to pot, to przełamywanie własnych lęków i uświadamianie sobie własnych słabości… Ale dzięki Adamowi wiem gdzie „orać” aby to przynosiło oczekiwany efekt. Praca z Adamem dla mnie to proces i bez jego cierpliwości, wytrwałości i wiary w przedsiębiorców, z którymi pracuje byłoby to niemożliwe.

Z niecierpliwością i dziecięca ciekawością czekam ma kolejne spotkanie z Adamem :)”

Małgorzata Bilińska

Małgorzata prowadzi jedno z największych w Polsce stowarzyszeń. Aktywnie działają na terenie całego kraju na rzecz osób potrzebujących pomocy – osób, które nie są w stanie sprostać problemom, bardzo często spadającym na Nich w jednej chwili, które stanowią wielkie wyzwanie, nie zawsze możliwe do pokonania bez wsparcia.

 

Jako stowarzyszenie nie pobierają żadnej prowizji od przekazywanych darowizn – cała przekazana kwota trafia na subkonto Podopiecznego i jest wykorzystana na cele związane z jego leczeniem i rehabilitacją.

 

“Dla mnie Adam to przed wszystkim praktyk. Swoje szkolenia prowadzi w oparciu o prawdziwe historie, poparte praktyka i faktami.
Z każdego szkolenia można wynieść wiele cennych narzędzi do pracy w swojej  w firmie.
Gorąco polecam”
Pan Magiczny (Sebastian Grabowski)

Pan Magiczny z Panią Balonową od 2009 r. prezentują magiczne pokazy, które dzieci wspominają przez lata.

Ale … dla dorosłych Pan Magiczny zmienia się dojrzałego i tajemniczego maga Alkadiasa. Który potrafi w sposób iście magiczny ujawnić nową ofertę Twojej firmy, zaczarować klientów i wprowadzić ich w trans… kupowania u Ciebie. A wszystko to w sposób elegancki i nienachalny,

 

„Adam poznałem parę dobrych lat temu, gdy robił swoje pierwsze szkolenia. Już wtedy byłem pełny podziwu dla jego wiedzy, lecz czegoś mi brakowało. Liczyłem, że ktoś taki połaskocze moje ego i powie, “może być lepiej ale i tak jesteś super.” U Adama dostałem twardą kalkulację zysków/strat, co robię źle, co powinienem poprawić – bez żadnego owijania w bawełnę, bez żadnych znieczuleń.
 Dziś już wiem, że to po prostu ja nie byłem gotowy, w 100% przyjąć tego co Adam ma do zaoferowania. Musiałem dojrzeć i nabrać pokory, aby praktyczną wiedzę wcielać w życie. 
Pakiet Diamond to nie tylko wiedza, czy kontakt z Adamem, jest to dla mnie cała społeczność, cotygodniowe wsparcie, mentoring. Jest to 2 letni cykl osobistego rozwoju i pracą nad moją firmą, a dzięki Diamentom, po raz pierwszy w życiu nie jestem sam w realizacji moich marzeń. 
Adamie – Dziękuje! “
Piotr Majchrzyk

Piotr założył firmę, która jest niezbędna każdemu, komu zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie klientów.

 

 1. Zabezpieczenie medyczne imprez – mają doświadczenie w zabezpieczeniach medycznych imprez w których brało udział kilkadziesiąt tysięcy osób Otaczają opieką  medyczną również mniejsze kilku/kilkunastoosobowe eventy, półkolonie, kolonie czy wycieczki.
 2. Szkolą w sposób praktyczny z pierwszej pomocy – mają jedną z największych w Polsce baz fantomów do ćwiczeń.
 3. Prowadzą specjalistyczne kursy dla branży medycznej i mundurowej, jak również z kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz BHP.
 4. Transport medyczny – wykonują transporty dla osób indywidualnych, firm ubezpieczeniowych i placówek medycznych.

Dlaczego wybrałem Adama Grzesika do szkoleń? Został mi polecony, Adama poleciły mi osoby którym ufam.

 

Przez kilkanaście lat w branży w której działam widziełam już nie jedno, często byłem stawiany pod ścianą. Wiedza ale przede wszystkim doświadczenie Adama sytematyzuje to co wiem oraz dodaje całe spektrum rozwiązań i narzędzi do sprawnego prowadzenia firmy.

 

Po szkoleniach wychodzę z głową tak napakowaną praktyczą wiedzą i pewnością podejmowanych kroków, że jestem gotów przestawić górę. Dziękuję Adam!

Szkolenia dla rehabilitantów skupione na prostych technikach gwarantujących spektakularne wyniki.

 

Grzegorz współprowadzi jedną z największych w regionie placówkę rehabilitacji neurologicznej Neuroreha: https://neuroreha.pl

 

Niezależnie od tego jest twórcą specjalistycznych kursów dla rehabilitantów skupionych na osiąganiu spektakularnych wyników w pracy z pacjentami.
Ogromne doświadczenie w pracy z chorymi pozwoliło Grzegorzowi stworzyć własne autorskie programy rehabilitacyjne. Dlatego jest cenionym w Polsce i na świecie konsultantem i trenerem. Specjalizuje się w pacjentach w śpiączce i z problemami neurologicznymi.

 

Rekomenduję u Grzegorza:

 • Szkolenia dla fizjoterapeutów
 • Szkolenia dla pielęgniarek i opiekunów medycznych
 • Specjalistyczne konsultacje

Poniżej krótkie wideo z zaproszeniem na jeden z jego kursów.

 

 

 

 

Opinia po jednym z cotygodniowych spotkań Master Mind w ramach Programu DIAMOND [kliknij]:

“…Korzystając z okazji dziękuję Wam za wsparcie i podkręcanie mnie na webinarze kilka tygodni temu. Chciałem odwołać kurs a tym czasem po waszej namowie sprzedane 17 z 20 miejsc! Film reklamowy i ponad 14000 wyświetleń, Ci co nie mogli tym razem zapisali się na październik!…”

 

Profesjonalny wizerunek i indywidualne podejście – stylistka, którą najchętniej wybierają gwiazdy i … przedsiębiorcy!

 

Masz chęć przeżyć zakupy, które Cię odmienią? Wybierz Iwonę Ryszkowską nazywaną Stylistką Gwiazd. Zapomnij o nietrafionej garderobie i nieszczęśliwie dobranych kolorach. Zaufaj ekspertce i poczuj się fantastycznie w swoich nowych, idealnie dobranych. Dowiedz się jak się ubrać, aby zawsze fantastycznie wyglądać. Zrób porządki w szafie, kup fantastyczne ciuchy i wzbudź podziw kolegów oraz zazdrość koleżanek.

 

 

 

 

Joanna Jaceniuk

Indywidualne projekty architektoniczne łączące piękno z wygodą i optymalną ceną.

 

Zulo Design to miejsce, w którym wartości estetyczne i kreatywność spotykają się z marzeniami klienta. Joanna tworzy przestrzenie idealnie dopasowane, zachwycające i takie, które odpowiadają na wszystkie Twoje potrzeby. Wszystkie projekty, zarówno indywidualne jak i inwestorskie, wykonuje ze starannością o każdy szczegół.

Dodatkowo pracuje nad aranżacją i przebudową lokali oraz obiektów inwestycyjnych, przeznaczonych na późniejszą sprzedaż bądź wynajem.

 

W czym może pomóc Ci Joanna Jaceniuk:

 • Kiedy szukasz rozwiązań łączących wygodę z dobrą ceną,
 • Kiedy inwestujesz w nieruchomości i chcesz zwiększyć zysk i przyśpieszyć sprzedaż,
 • Kiedy po prostu chcesz skonsultować swoje pomysły.

Niezależnie od potrzeb zajrzyj na stronę https://www.zulo.pl podejrzyj projekty Joanny i umów niezobowiązującą rozmowę, a ja obiecuję, że pozytywnie Cię zaskoczy:-)

Alona Ruban

Jedyne w Polsce studio stylizacji brwi i rzęs gwarantujące naturalny ich wygląd.

 

Alona prowadzi jedyne w Polsce studio, które skupia się na naturalnych i delikatnych, ale za to bardzo kobiecych, efektach zabiegów na rzęsy i brwi.

Wykonane przez nich zabiegi sprawiają, że Twoje brwi i rzęsy są identyczne z naturalnymi, koleżanki zazdroszczą wyglądu, a mężczyżni nie mogą oderwać wzroku.

 

Alona mówi, że “pomaga kobietom stać się świadomymi swoich atutów i być pewną siebie właścicielką najpiękniejszego spojrzenia w Warszawie.”

 

Her Eyes Studio to:

 • profesjonalne zabiegi na okolice oczu skupione na NATURALNYCH efektach
 • szkolenia indywidualne dla klientek
 • szkolenia profesjonalne dla przyszłych stylistek

W tym momencie minął rok jak przyjechałam po raz pierwszy na szkolenie „Budżet firmowy”. Po tym szkoleniu od razu wykupiłam cały Program „Diamond”.

W ciągu tego roku Ja się zmieniłam diametralnie, jak również i moja firma. Wystarczy spojrzeć na firmę i od razu można powiedzieć, jakim jest jego właściciel. 

Dlatego najpierw należy zmienić sposób myślenia właściciela, a dopiero potem biznes zmieni się zaskakująco pozytywnie.

U mnie bardzo dużo rzeczy się pozmieniało. Z czego się bardzo cieszę:)

Kiedy zaczęłam prowadzić budżet według nowej wiedzy, wyobrażenie na temat prowadzenia firmy ewoluowało. Zrozumiałam gdzie naprawdę są moje pieniądze, gdzie mogę więcej zarabiać, gdzie mogę mniej wydawać i najważniejsze jak mogę kontrolować finanse firmy i osobiste!

Zrozumiałam, że nie muszę wymyślać koła na nowo, tylko mogę zatrzymać się, przeanalizować, porządnie policzyć i skupić się na tym co rzeczywiście działa i powielać to. 

Z każdego ze szkoleń wzięłam dużo nowej wiedzy, ale najważniejsze to, że bardzo dużo z tego wdrożyłam.

Ogromną wartością dodaną w szkoleniach Adama jest możliwość komunikacji z innymi uczestnikami – to sami przedsiębiorcy. Mają podobne problemy, doświadczenia i też szukają rozwiązań dla swoich firm.  

Są zdeterminowani na sukces, są otwarci, chętnie dzielą się wiedzą i nawzajem sobie pomagają. Przyjeżdżam na każde warsztaty jak do przyjaciół:-)

 

Gdybym miała teraz podjąć raz jeszcze decyzję, czy kupiłabym „Program Diamond”? Zdecydowanie Tak! I poleciałbym go każdemu przedsiębiorcy.

Na pierwszy rzut oka nie kosztuje to mało, ale te wszystkie koszty już się zwróciły, a zyski się pomnożyły. Więc im szybciej, tym będzie zyskowniej, łatwiej i piękniej 🙂 Polecam!

Bartosz jest członkiem klubu Inwestora. Od ponad 2 lat szkoli się codziennie z zakresu inwestowania na giełdzie amerykańskiej. Pasjonat finansów i ubezpieczeń.

Nauczy i wytłumaczy wszystkie zagadnienia związane z inwestowaniem w akcje. Stworzył swój unikatowy autorski program nauczania początkujących inwestorów.

Ukończył szkolenie TICN. Jest w stałym kontakcie z najbardziej doświadczonymi inwestorami na świecie i każdego dnia czerpie od nich wiedzę.

Ukończył Akademię MBA Adama Grzesika. Jest również współpracownikiem domu maklerskiego IPOPEMA.

Skarbnica wiedzy z rynków finansowych.

Chcesz rozpocząć inwestowanie swoich pieniędzy, a nie wiesz od czego zacząć proponuję skontaktować się z Bartoszem.

Magdalena Rycerz - Pal

Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym dziewczyny naprawdę celebrują i podkreślają piękno!

Oto na co możesz liczyć w Poczuciu Piękna

 • bezpłatne konsultacje kosmetyczne, które obejmują m.in. darmową, cyfrową analizę stanu skóry.
 • posiadają bardzo dobrze wyposażone gabinety w markowe sprzęty: ShapeO+, E-light, Lipolaser Duo
 • bezpieczeństwo i najwyższe standardy higieny w gabinecie
 • świetnie wyszkolonych kosmetologów, którzy przede wszystkim doradzają, a następnie sprzedają

Poczucie Piękna to:

+4500 Powracających klientów | + 130 Specjalistycznych zabiegów | +1 cel: Gwarantowane efekty

 

Opinia właścicielki Magdy o szkoleniach i Programie Diamond:

Adama poznałam dzięki webinarowi na jednym z forów profesjonalnych branży beauty. Udzielał bezpłatnych porad i .. dziś wiem, że już wtedy wciągnął mnie w swój lejek sprzedażowy BEZBOLEŚNIE. ????

 

Zanim jednak to nastąpiło, wchodząc na jego stronę i przeglądając ofertę zastanawiałam się, czy to naprawdę możliwe, że ktoś decyduje się na najdroższe programy i pakiety typu Diamond,  (w branży beauty szkolenie nie są tak kosztowne). Dziś, gdy sama jestem  w tym gronie, z uśmiechem na ustach wracam do tamtych myśli.

Współpraca z Adamem, porady, wskazówki otworzyły mi oczy z jakimi problemami muszę się jeszcze zmierzyć, by moja firma przyniosła mi ponad przeciętne zyski ???? Ale wiem, że to się uda. Mam jasno określony cel i do niego zmierzam.

 

Dodatkowym, ogromnym, a nieocenionym zyskiem- gratisem we współpracy z Adamem, podczas cotygodniowych spotkań on line i szkoleń są regularne feedbacki od Adama i uczestników szkoleń. Uwielbiam czas spędzany z innymi przedsiębiorcami, którzy choć z innych branży mają podobne problemy.

Martyna Sokołowska

Martyna i jej zespół mówią o sobie, że są najmilszym salonem kosmetycznym na Ursynowie.

Praca jest ich pasją i uwielbiają rozpieszczać!

Jeśli szukasz salonu, z niepowtarzalnym klimatem, w którym pracują miłe, wykwalifikowane i uśmiechnięte dziewczyny to Ulala Day SPA spełni Twoje oczekiwania!

Ulala Day Spa tworzy zespół 25 dziewczyn, które pracują, bo lubią. Każda z nich ma swoją wąską specjalizację i zajmuje się tylko tymi usługami, w których jest najlepsza. Nie są Kliniką, ani Clinicą. Są ULALA i poczujesz to od razu po wejściu do ich salonu.

 

 

 

Opinia Martyny o Szkole Biznesu:

Na Szkołę Biznesu po prostu trzeba przyjechać, to szkolenie warte każdych pieniędzy, nawet dla przedsiębiorców odnoszących już sukcesy.
Szkoła Biznesu pomaga zaoszczędzić LATA popełnianych błędów przez dochodzenie do wszystkiego na własną rękę. Gdybym przyjechała na nią po roku prowadzenia firmy zaoszczędziłabym jakieś 4 lata własnej pracy, nie mówiąc już o pieniądzach wydanych na inne szkolenia u innych trenerów,  po których czułam się trochę “oszukana”.
Szkoła Biznesu to UNIWERSALNE, WNIKLIWE, HOLISTYCZNE spojrzenie na firmę “z lotu ptaka! Jeśli zastosujesz się do bezcennych wskazówek Adama, z rybki Nemo staniesz się rekinem biznesu:-)

„Zamień jakość na wartość”, to motto Iwony i cel jaki stawia sobie na początku pracy z każdym klientem.

Jakość to profesjonalna, dopasowana do profilu firmy obsługa, wartość to finalny efekt jaki za sobą niesie czyli, sprzedaż, zysk oraz lojalni powracający klienci.

Grono jej klientów to firmy, które mają bezpośredni kontakt z klientem – restauracje, hotele, salony sprzedaży.

Poprzez audyty, konsultacje i szkolenia wewnętrzne pomaga ocenić potencjał sprzedażowy , dopasować ofertę do wymagań rynku oraz wdrożyć standardy sprzedażowe oparte na profesjonalnej, dyskretnej obsłudze.

Efekt jej pracy to realne przełożenie jakości na wartość, dokładnie tak jak opisała to jedna z klientek

„Widzi sprzedaż tam, gdzie nikt do tej pory nawet o tym nie pomyślał, 35% wzrost sprzedaży jednego z produktów po pierwszym dniu, to dla mnie idealny początek”

Paste your AdWords Remarketing code here