Pomagam Budować Zyskowne Firmy

Cześć! Nazywam się Adam Grzesik i nauczam tak jak sam żyję:-)

 

Jestem przedsiębiorcą takim jak Ty i prowadzę własne firmy: salon kosmetyczny Piękne Ciało, Outsourcing handlowców IQBIZNES i firmę szkoleniową Biznes MBA.

 

Mam dla Ciebie 3 niezwykle wartościowe rzeczy:

 

  1. ZYSKI – zarabiasz pieniądze ponieważ moim celem są Twoje zyski. Zarabiam dzięki temu, że moi klienci zarabiają. Pracuję w oparciu o budżet, ponieważ to najbardziej wiarygodna gwarancja efektów tego co oferuję.
  2. PRAKTYKA – wszystko czego Cię nauczę, stosuję sam i wiem, że działa w polskich realiach i na naszym rynku. Uczę przez doświadczenie.
  3. PROSTOTA – stosuję przyśpieszone metody uczenia. Opracowany system to kolejne zrozumiałe kroki, które natychmiast możesz zastosować w swojej firmie. Uczysz się prosto skomplikowanych rzeczy.

Spotykając się i konsultując właścicieli firm odkryłem, że nie mają wiedzy o zarządzaniu, budżecie i planowaniu biznesu. Dodatkowo większość z nich żyje od 1-go do 1-go urabiając sobie ręce po łokcie i pracując ponad 200 godzin miesięcznie. Zmierzają drogą do nikąd.

 

Kilka lat temu rozpocząłem poszukiwania systemu, który będzie prosty, zrozumiały i będzie dawał przewidywalne wyniki oparte o twarde dane – wyniki finansowe.

 

Sięgnąłem do moich doświadczeń (szczegóły znajdziesz poniżej) z czasów pracy jako Dyrektor Generalny MR w Tradis (obecnie Eurocash – największa firma dystrybucji spożywczej w Polsce), konsultacji u klientów i praktyki w prowadzeniu własnych firm.

 

Po 2 latach testowania i poprawiania,  powstał system Metod Biznesowej Automatyzacji – Biznes MBA.

 

Okazało się, że jest niezwykle uniwersalny i jednocześnie efektywny. To właśnie uczestnicy warsztatów stwierdzili, że nauczyłem ich jak prowadzić firmy, które przynoszą ponadprzeciętne, pewne i przewidywalne zyski. Obecnie zarabiam właśnie na tym, że pomagam zarabiać duże pieniądze.

 

Sprawdź poniżej, w jaki sposób moje doświadczenie zawodowe może przysłużyć się Twoim celom.

1000 +

KLIENTÓW, KTÓRZY ZARABIAJĄ DUŻO WIĘCEJ

1 100 000 +

OD PIERWSZEGO ROKU W BIZNESIE

18

LAT PRAKTYKI W BUDOWANIU ZYSKOWNYCH FIRM

2014r.

Biznes MBA - Uczymy Jak Zarabiać w Biznesie

Podczas konsultacji, klienci zwracają uwagę, że mógłbym prowadzić szkolenia. Jednocześnie kursy (T. Harv Eker, Alex Mandossian, Blair Singer) dają mi umiejętności trenerskie. Tak powstaje Biznes MBA, w której poprzez szkolenia stacjonarne, online i konsultacje uczymy i wspieramy przedsiębiorców oraz menadżerów w mądrym i zyskownym prowadzeniu biznesu. Celem jest uzyskanie wolności czasu i pieniędzy. Dla siebie i Twojej rodziny.

2013r.

Klub Przedsiębiorcy - miejsce spotkań dla przedsiębiorców

Z rynku krakowskiego, w którym przebywałem, przywożę pomysł na organizację spotkań networkingowych w Opolu. Pomysł jest kopiowany i daje początek wielu różnym grupom networkingowym. Obecnie ideę networkingu przełożyłem na uczestników kursów - Akademia MBA i grupa Diamond.

2012r.

Iglotex

Przez rok prowadzę projekt restrukturyzacji dla firmy Igotex. Odpowiadam za obszar dwóch województw: małopolskiego i świętokrzyskiego. Jednocześnie tak automatyzuję swoje firmy, aby działały samodzielnie. W przyszłości okaże się to jedną z najcenniejszych umiejętności dla moich klientów.

2011r.

Salon kosmetyczny Piękne Ciało

Na fali sukcesu finansowego otwieram firmę usług dla ludności i po roku praktycznie bankrutuję. Okazuje się, że muszę nauczyć się nowoczesnego marketingu i zdobywania klientów na bardzo rozproszonym i konkurencyjnym rynku. W konsekwencji podnosimy się z dużego dołka. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom, zaczynam udzielać konsultacji innym przedsiębiorcom. Dzisiaj salon Piękne Ciało jest najlepszym salonem kosmetycznym w Opolu i przynosi ponadprzeciętne zyski. Stał się pierwszym salonem partnerskim WellU oraz uzyskał tytuł najlepszego salonu w Polsce w zakresie dermokosmetyki, przyznawany przez firmę Arkana. Wiele rozwiązań, których uczę, najpierw testuję właśnie w tym salonie.

2009r.

IQBIZNES - czyli pierwszy milion w rok

Rozstaję się z korporacją i zaczynam życie przedsiębiorcy. Postanawiam sprawdzić jak na wolnym rynku sprawdzą się rozwiązania, które tworzyłem w korporacji. Buduję swoją pierwszą, własną firmę, wynajmującą handlowców. Inwestując niespełna 20 000 zł po roku uzyskujemy wynik ponad 1 000 000 zł. W IQBIZNES zawodu handlowca uczę prawie 200 osób. Uzyskują oni nawet 12-krotne przyrosty sprzedaży na producentach. Tutaj uczę się jak zautomatyzować biznes, aby działał samodzielnie.

2006r.

DLS > Tradis (Eurocash)

Z rynku pozyskują mnie do hurtowni spożywczej DLS. Tam przechodzę kolejno, od Kierownika Regionu przez stanowisko Dyrektora Operacyjnego do Dyrektora Generalnego MR największej firmy dystrybucji spożywczej w Polsce. To tam nauczyłem się pracy z budżetem, zarządzania, logistyki, budowy zespołów i negocjacji na bardzo wysokim poziomie. Zdobywam wiedzę, która jest niezwykle cenna dla obecnych moich klientów. Poznaję również rynek spożywczy w całej Polsce.

2001r.

Cadbury Wedel

Trafiam do branży FMCG i od razu do lidera rynkowego. Przechodzę drogę od przedstawiciela handlowego od przedstawiciela hurtowego. Następnie pełnię obowiązki kierownika sprzedaży. Uczę się "walki o przetrwanie". Powiedzenie "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni miesiąc" staje się naszym mottem, a my - Psami Sprzedaży. Potrafię sprzedawać, realizować plany i zarządzać działem sprzedaży.

1999r.

Toyota i Mitshubishi

Dziadek powtarza "Adasiu, znajdź sobie dobrze płatną pracę". Trafiam do salonu i serwisu Toyoty w Opolu. Uczę się jak ważna jest obsługa klienta.

1997r.

Life Plus - ubezpieczenia na życie

Podczas studiów doktoranckich zarabiam pracując w ubezpieczeniach na życie. Tworzę i prowadzę własny zespół agentów. Uczestniczę w reformie emerytalnej. Mam 23 lata.

Czy mogę Ci pomóc?

Najbardziej wymagającym klientom i właścicielom większych firm proponuję indywidualne konsultacje.

Klikając w poniższy przycisk sprawdzisz terminy i dokonasz rezerwacji.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE
Paste your AdWords Remarketing code here