Firma do prosty system generujący przewidywalne zyski.

Idealnie zaprojektowany wzorzec (Twój cel), ustawiona prosta droga dojścia, dobrane najefektywniejsze narzędzia i wsparcie na każdym etapie. A to wszystko oparte na budżecie i realnych wynikach. Dodatkowo system, który przyśpieszy twój sukces! Brzmi dobrze? Czytaj dalej…

 

Zapewne domyślasz się, że zyskowna firma, która działa samodzielnie i zarabia pieniądze dla Ciebie, to kilka obszarów precyzyjnie zaplanowanych, zarządzanych i kontrolowanych.

 

Piszę o tym ponieważ 97% polskich firm to mikro i małe przedsiębiorstwa, z których prawie 60% nie przetrwa pierwszych 5 lat (raport PARP 2016r.).

 

Dzieje się tak dlatego, że właścicieli małych firm dotykają 3 podstawowe problemy:

  1. Brak pieniędzy na bieżącą działalność.
  2. Brak wiedzy i umiejętności zarządzania.
  3. Brak planu działania na przyszłość.

Jeśli nauczysz się kilku rzeczy i opanujesz umiejętności biznesowe, których nauczamy, to unikniesz tych problemów i zapewnisz sobie bezpieczeństwo.

 

Dodatkowo jeśli swoje decyzje oprzesz na budżecie to Twoja firma w kilka miesięcy zacznie generować ponadprzeciętne, pewne i przewidywalne zyski.

 

System Biznes MBA to kompletny model planowania i rozwoju firmy

 

CEL – precyzyjnie określona i opisana wizja Twojej idealnie działającej firmy

Bez celu, bez pomysłu na swoją firmę, błądzisz w kółko. Musisz mieć cel dla siebie i swojego biznesu i musisz pewność, że Twoja firma jest dobrze zaplanowana i zmierza do tego celu. Mam dla Ciebie specjalny system, dzięki któremu określisz realne cele dla firmy. Dodatkowo rozumiejąc ten system będziesz potrafić przenosić firmę na kolejne etapy rozwoju.

 

DOBRY PLAN – który prowadzi Cię prosto i bezpiecznie do firmy przynoszącej ponadprzeciętne, przewidywalne i pewne zyski

Duży cel jest często nierealny w pierwszej chwili. Dlatego należy mieć duży cel, ale natychmiast trzeba go podzielić na mniejsze etapy. Dlatego aby na codzień koncentrować się na etapach i myśleć o dużym celu. Istnieje specjalna metoda do wyznaczenia dobrej drogi, niezależnie jak odległy jest cel. Pomogę Ci ułożyć “kamienie milowe” od miejsca, w którym jesteś, do wyznaczonego celu. Będziesz wiedzieć co po kolei i w którym momencie zrobić w swojej firmie oraz w miarę potrzeb dokonywać korekt.

 

NARZĘDZIA – dzięki którym przyśpieszysz i ułatwisz podróż

Bez dobrych narzędzi droga jest ciężka i zajmuje mnóstwo czasu. Dobre narzędzia przyśpieszają i ułatwiają podróż do idealnie działającej firmy. Dodatkowo, posiadając je i wiedząc jak działają, stajesz się niezależny od doradców i specjalistów od marketingu lub zarządzania. A nawet to Ty sam zaczynasz doradzać innym przedsiębiorcom. Mam dla Ciebie zestaw wiedzy i narzędzi działający w polskich realiach.

 

KONTYNUACJA – gwarancja motywacji i wsparcia na każdym etapie drogi

Ludzie planują, przygotowują się, wyruszają i … po chwili rezygnują. Codzienność, środowisko w którym przebywasz, nie sprzyjają motywacji. Łatwo stracić chęci, kiedy brakuje pomysłów. Dlatego  na każdym etapie budowania firmy możesz liczyć na wsparcie, odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i na motywację do działania.

 

PRZYŚPIESZACZE – elementy dopasowane do rynku i specyfiki Twojej branży

Każda firma działa na określonym rynku i specyficznej branży. Znając tę specyfikę potrafimy dobrać takie strategi i narzędzia, które przyśpieszą kilkukrotnie rozwój Twojej firmy. Skoro i tak będziesz ciężko pracować to może przy okazji warto mieć firmę, która działa samodzielnie i przynosi ponadprzeciętne, pewne i przewidywalne zyski.

 

Podczas tego procesu przechodzimy krok po kroku do ostatecznego planu.

 

 

 

 

KROK 1 – podstawowa wiedza o kilku analizach, aby uniknąć najczęstszych błędów,

 

KROK 2 – stworzenie prawdziwej unikalności na rynku, która jest atrakcyjna dla klientów

 

KROK 3 – opracowanie systemu, który dostarcza nieustannie nowych klientów,

 

KROK 4 – umiejętność połączenia tego systemu (3) ze sprzedażą, logistyką i obsługą klienta.

 

KROK 5 – wyszukiwanie i zatrudnianie utalentowanych pracowników oraz nauczenie ich Twojego systemu.

 

KROK 6 – uporządkowanie całej firmy i zarządzanie w oparciu o System Zarządzania Finansami.

 

KROK 7 – cykliczne planowanie firmy i przenoszenie jej na kolejne poziomy rozwoju (więcej – kliknij)

 

Od czego najlepiej zacząć?

Niezależnie od tego jak dużą masz firmą i jak obszerną posiadasz wiedzę, rekomenduję Ci skorzystanie w pierwszej kolejności z:

 

Jeśli potrzebujesz wiedzy eksperckiej, wybierz konsultacje  [KLIKNIJ] lub skontaktuj się z nami [KONTAKT]

 


Adam Grzesik – Pomagam Budować Zyskowne Firmy

 

kontakt@adamgrzesik.pl

+48 516 011 641