Jak mogę Ci pomóc?

5 elementów zyskownej firmy

Dobra firma to 4 idealnie działające obszary, zarządzane w oparciu o mądry budżet i analizy. Prowadząc firmę, niezależnie od jej wielkości, powinieneś myśleć planować i podejmować decyzje w oparciu o ten model.

 

 

System Biznes MBA (Metoda Biznesowej Automatyzacji), umożliwia zaplanowanie Twojej firmy w taki sposób, aby rozwijała się zgodnie z tym modelem, wzorując się na sprawdzonych praktykach najlepszych firm.

 

Silna MARKA

Czyli to w jaki sposób klient myśli o Twojej firmie i z czym ją kojarzy. To w Twój dział produkcji, zakupów lub usług, czyli to co sprzedajesz. Markę buduje się również dzięki mądrze prowadzonemu marketingowi.

Rekomendacja: [Szkoła Planowania Biznesu] [Ekspert Marketingu]

 

Mądry MARKETING

Efektywny system pozyskiwania nieustannie nowych klientów i budowania świadomości marki. Dzięki odpowiedniemu marketingowi wyprzedzisz konkurencję, stając się pierwszą myślą w głowie klienta.

Rekomendacja: [Szkoła Planowania Biznesu] [Ekspert Marketingu]

 

Systemy SPRZEDAŻY i obsługi klienta

To Twoi handlowcy i biuro obsługi (recepcja). To również logistyka i transport, czyli wszystko co sprawia, że klient zostaje u Ciebie na zawsze lub … odchodzi do konkurencji.

Rekomendacja: [Szkoła Planowania Biznesu] [Sprzedaż Relacyjna] [Internetowe Lejki Sprzedaży]

 

Zmotywowany ZESPÓŁ

Od jakości pracowników zależy jakość Twojej firmy i … stan Twoich nerwów. To Ty jako szef odpowiadasz za zatrudnianie, organizowanie stanowiska pracy i przydzielanie zadań, nadzorowanie i rozliczanie oraz motywację.

Rekomendacja:  [Szkoła Planowania Biznesu] [Zwycięski Zespół]

 

SZEF – LIEDER

Nie pomyl hossy na rynku ze swoim geniuszem. Prawdziwych liderów poznaje się po tym jak radzą sobie w obliczu wyzwań. Dobrze zarządzaj firmą, organizuj pracę i podejmuj decyzje w oparciu o System Zarządzania Finansami i analizy.

Rekomendacja: [Szkoła Planowania Biznesu] [Budżet Firmowy]

 

To czym zajmuję się zawodowo to uczenie przedsiębiorców, według specjalnych autorskich systemów, tego jak poukładać firmę w tych 5 obszarach, jak podejmować decyzje i zarządzać w oparciu o analizy finansowe i psychologię pracowników oraz klientów.

 

Zapraszam Cię do kontaktu [KLIKNIJ]

 

Poniżej schemat warsztatów eksperckich. Zawierają webinary, wersje online i wsparcie po warsztatach.

Pracujemy w małych grupach! Szkolenia prowadzi Adam Grzesik

 

Paste your AdWords Remarketing code here