Jak mogę Ci pomóc?

System Sprzedaży K.A.S.A.

Firma, która przynosi ponadprzeciętne, pewne i przewidywalne zyski to połączenie dobrego modelu biznesowego z modelem finansowym.

Model biznesowy przyciągnie nowych klientów i sprawi, że zostaną z firmą na zawsze.

Model finansowy zapewni Ci zyski i pozwoli na przewidywanie przyszłości.

 

 

Poznaj Model Biznesowej Automatyzacji [MBA], którego nauczam i jego drugi element – System sprzedaży i obsługi klientów [K.A.S.A.]

 

 

To 4 elementy widoczne na schemacie powyżej [K.A.S.A.], które muszą być przemyślane i zastosowane w każdej firmie. Dzięki nim nie tylko zamienisz „oglądaczy” w klientów, ale zapewnisz sobie dużo bardziej wartościową i częstszą sprzedaż

 

Dla przykładu jednym z tych elementów jest Sprzedaż Relacyjna czyli umiejętność zwiększania wartości koszyka zakupowego. Oto dwa konkretne przykłady do zastosowania w Twojej firmie.

  1. Przygotuj sobie coś w rodzaju „recepty” na problemy Twoich klientów. Po dogłębnej diagnozie, ustal z nimi cel i zaproponuj działanie, które będzie powiązanie z Twoją ofertą. Być może już robisz podobne rzeczy. Jednak kiedy wypiszesz wydrukowaną receptę i wręczysz ją klientowi wydarzy się sprzedaż.

 

 

2. Drugi element to wyrobienie nawyku składania dwóch ofert dodatkowej sprzedaży natychmiast po pierwszym zakupie. Przykład możesz spotkać na stacjach paliw, kiedy płacąc za paliwo otrzymujesz zawsze dwie dodatkowe propozycje zakupu. Proces dla Twojej firmy możemy zaprojektować podczas Szkoły Biznesu.

 

 

Jak potrafię Ci pomóc?

 

Szkoła Biznesu – porządkujesz i planujesz swoją firmę – absolutne podstawy, które musi mieć każdy dobry biznes

Sprzedaż Relacyjna – kompletny system sprzedaży podczas rozmowy z klientem

Konsultacje – jestem tylko dla Ciebie

 

 

Paste your AdWords Remarketing code here