Obejrzyj moje zaproszenie na warsztaty stacjonarne i on-line

Kliknij i poukładaj wynagrodzenia

w swojej firmie!

Kliknij i pobierz materiały. Klikając na ZAPISZ SIĘ dobrowolnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesłania newsletterów zawierających artykuły z wiedzą (np. nagranie wideo i PDF), informacje o nowościach, ofertę szkoleń i kupony rabatowe. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane RODO informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych będzie IQBIZNES.pl Adam Grzesik Opole Krzemieniecka 18/2 NIP: 772144923, zwanym dalej ADO. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i będą przechowywane do momentu odwołania przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczania przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych i odwołania zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, aby zaproponować najbardziej odpowiednią ofertę usług i wiedzy dotyczącej prowadzenia firmy.

Możesz mi zaufać, ponieważ:

+ 500

liczył mój największy zespół, którym zarządzałem
POSIADAM NIEZBĘDNE KOMPETENCJE!

+ 100

osób zatrudniłem osobiście w moich firmach
MAM DLA CIEBIE PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ!

+ 3

tyle własnych firm zbudowałem od podstaw
MAM DLA CIEBIE SPRYTNE PODPOWIEDZI!

Poznaj opinie moich klientów o szkoleniu Zwycięski Zespół

Dariusz Maciak

ak wróciłem z kursu Zwycięski Zespół i zacząłem wdrażać elementy, których się nauczyłem, to efekt był oszałamiający. Pracownicy chcieli żebym częściej wyjeżdżał, bo takiego szefa jeszcze nie mieli i że mnie nie poznają – w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Jakub Wasielewski

Po ukończeniu szkolenia Zwycięski Zespół u Adama, wprowadziłem optymalizacje w swojej firmie dzięki którym po powrocie z urlopu zamiast serii pytań, zastałem pracujących ludzi w swojej firmie i każdy dokładnie wiedział co powinien robić. Dodatkowo otrzymałem narzędzia, które czekają na wdrożenie i już dziś wiem, że stosując wszystkie optymalizacje jakich nauczyłem się na szkoleniu, jestem w stanie jeszcze podnieść wydajność firmy o 20% i jednocześnie zaoszczędzić 20 tys zł rocznie. Każdy powinien kupić nie tylko szkolenie stacjonarne ale też on line, dzięki czemu będzie mógł korzystać przez długie lata.

Adam Mazurkiewicz

Zwycięzki Zespół to jeden z najlepszych warsztatów, w jakich uczestniczyłem u Adama. Praktyka i konkrety. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto zatrudnia, bądź przymierza się do zatrudnienia choćby jednego pracownika. Polecam.

Kliknij w przycisk poniżej i odbierz materiały!