Pomagam na różne sposoby - wybierz najlepszy dla siebie!

Przeszedłem drogę od handlowca do dyrektora generalnego. Od ponad 10 lat prowadzę własne firmy. 

Wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie dla swoich potrzeb!

Konsultacje
(praca indywidualna)

Masz mnie na wyłączność. Cała moja wiedza, doświadczenie i czas są dla Ciebie. Opcja idealna kiedy potrzebujesz skonsultować jeden, konkretny temat!

Szkolenia stacjonarne
(praktyczne warsztaty)

Niezwykle ciekawie, z mnóstwem ćwiczeń i przykładów. Małe 20-osobowe grupy przedsiębiorców! Idealne kiedy szukasz wysokiej jakości w dobrej cenie!

Szkolenia internetowe (platforma on-line)

Idealna opcja dla zapracowanych osób, które lubią uczyć się samodzielnie lub chcą sobie przypomnieć materiał z warsztatów. Bez limitów czasowych!

Oferta szkoleniowa

8 niezwykle praktycznych szkoleń dla właścicieli firm (również w opcji on-line).
Budżet Firmowy, Szkoła Biznesu i Zwycięski Zespół – to absolutna podstawa!

Budżet Firmowy

Zapanuj nad finansami w firmie! Kompletny system zarządzania finansami – prosto, praktycznie i zrozumiale! bilanse, wartość firmy, rachunkowość zarządcza, przepływy pieniężne i różne wskaźniki (KPI).
Dużo lepsze decyzje, wyższe zyski i bezpieczeństwo!
[2 dni + wersja on-line + webinary]

Szkoła Biznesu

Poukładaj i uporządkuj swoją firmę!
Pełna strategia rozwoju firmy wraz z bardzo dobrym marketingiem. Plan pozyskiwania i obsługi klientów, systemy sprzedaży, procedury, systemy wynagrodzeń i skalowanie biznesu.
Kompletny plan działań na cały rok z konsultacjami.
[3 dni + wersja on-line + webinary]

Zwycięski Zespół

Bądź szefem z charyzmą! Zyskaj dobry zespół i święty spokój! Kompletny system rekrutacji, efektywne systemy wynagrodzeń i model zarządzania sytuacyjnego. Procedury, listy zasad i sposób prowadzenia pracowników, który zagwarantuje porządek i sprawi, że firma będzie działać samodzielnie.
[3 dni + wersja on-line + webinary]​

Ekspert Marketingu

Zyskaj kompetencje dyrektora marketingu! Planowanie i samodzielnie wykonanie działań marketingowych: strony www, oferty, katalogi, prowadzenie i reklamy Facebook/Instagram, Google ADS, SEO i remarketing, programy lojalnościowe i partnerskie.
[5 dni, różni trenerzy!]​

Sprzedaż Relacyjna

Zamień wciskanie na pożądanie!
Lepsza komunikacja i sztuka przekonywania rozmówców do swoich pomysłów, oferty oraz idei. Techniki wywierania wpływu i NLP oraz obrona przed nimi. Sztuka zamykania sprzedaży z korzyścią dla obu stron!
[5 dni + wersja on-line]

Negocjacje w Biznesie

Praktyka w stosowaniu socjotechnik, technik wywierania wpływu i obrony przed nimi, tak aby były niezauważalne przez rozmówców. Odczytywanie mowy ciała i kierować emocjami rozmówców podczas rozmów. Technik perswazji i NLP!
[2 dni + karty negocjacyjne ]​

Wystąpienia publiczne

Sztuka ciekawej prezentacji siebie, oferty i firmy! Specjalny system składający się z 5 obszarów: panowanie i zarządzanie emocjami, postawa na scenie, ciekawa i angażująca prezentacja, wywieranie wpływu i osiąganie zamierzonego celu.
[3 dni + wersja on-line]

Samodzielna Firma

Wprowadź ład i porządek jak w dużych firmach! Praktyczna umiejetność przeniesienia firmy na mapy procesów, procedury, listy kontrolne i schematy. Zestaw narzędzi, który daje Ci kontrolę i zapewnia powtarzalne rezultaty.
[3 dni + wersja on-line, różni trenerzy]

Budżet firmowy dla firm - wersja [on-line]

Kompletny system zarządzania finansami – prosto, praktycznie i zrozumiale! bilanse, wartość firmy, rachunkowość zarządcza, przepływy pieniężne i różne wskaźniki (KPI).
[platforma VOD + opcje pytań + webinary]

Budżet dla samozatrudnionych
wersja [on-line]

Kompletny system łączący działalność z budżetem prywatnym. Wycena pracy, obliczanie podatków, szacowanie zysków i opracowywanie lepszych ofert.
[platforma VOD + opcje pytań + webinary]

Szkoła Biznesu
wersja [on-line]

Pełna strategia rozwoju firmy z marketingiem. Plan pozyskiwania i obsługi klientów, systemy sprzedaży, procedury, systemy wynagrodzeń i skalowanie biznesu. Plan działań z konsultacjami.
[platforma VOD + opcje pytań + webinary]

Zwycięski Zespół
wersja [on-line]

Kompletny system rekrutacji, efektywne systemy wynagrodzeń i model zarządzania sytuacyjnego. Procedury, listy zasad i sposób prowadzenia pracowników. Spraw aby twoja firma była samodzielna.
[platforma VOD + opcje pytań + webinary]

Najbliższe wydarzenia

Sprawdź kalendarz najbliższych szkoleń!

Budżet Firmowy - praktyczne warsztaty

  • szkolenie internetowe prowadzone na żywo
  • 31.03.2020

1497,00 pln netto

Kompletny system zarządzania finansami w firmie – prosto, praktycznie i zrozumiale! Specjalnie dla właścicieli firm! Zapanujesz nad pieniędzmi, przewidzisz zyski i nauczysz się podejmować dużo lepsze decyzje. Zyskasz bezpieczeństwo, unikniesz strat!

Ekspert Marketingu

  • Hotel DeSilva Premium, Opole
  • 06.05.2020

4970,00 pln netto

System pozyskiwania, utrzymywania klientów i zwiększania sprzedaży. Zyskaj kompetencje dyrektora marketingu! Planowanie i wykonywanie działań marketingowych: strony www, oferty, katalogi, Facebook i Instagram, Google ADS, remarketing, programy lojalnościowe i partnerskie, marketing partyzancki! Jak zlecać, rozliczać i ile płacić za prace marketingowe!

Zwycięski Zespół

  • Hotel Mercure, Opole
  • 08.06.2020

2970,00 pln netto

Praktyczne warsztaty, które zrobią z Ciebie szefa z charyzmą, usamodzielnią Twoj zespół i zapewnią porządek w pracy! Kompletny system rekrutacji – od ogłoszenia, przez rozmowę, do umowy. Efektywne systemy wynagrodzeń – które zapewnią wykonywanie zadań. Procedury i listy zasad – które zagwarantują porządek, zaoszczędzą czas i zapewnią spokój.

Nie wiesz co wybrać?

Być może Twoja sytuacja jest specyficzna i wolisz się upewnić czy to najlepsza opcja dla Ciebie. Najlepiej porozmawiać. Dlatego kliknij i skontaktuj się ze mną. Odpowiem na Twoje pytanie!