Akademia Trenerów i Mówców

Inspiruj, Nauczaj, Zarabiaj

UMIEJĘTNOŚCI TRENERSKIE I KOMPLETNY SYSTEM SPRZEDAŻY. Przekażę Ci całą moją wiedzę trenerską, wyszkolę na inspirującego i ciekawego mówcę, nauczę jak zarabiać ponad 10 000 zł dziennie dzięki wiedzy, którą nosisz w sobie. Obiecuję!

Akademia Trenerów i Mówców da Ci:

Podejrzyj jak pracujemy podczas zajęć. Reportaż z edycji 2017.

Poznaj opinie uczestników Akademii Trenerów i Mówców

Elżbieta Żyrek

Status: Akademia Trenerów i Mówców

Odbieram mój dyplom i piękną statuetkę za ukończenie wyjątkowej i jedynej w swoim rodzaju Akademii Trenerów i Mówców Adama Grzesika. Dziękuję Ci Adam Grzesik za cenną wiedzę, mnóstwo praktycznych ćwiczeń i szczery (czasami aż do bólu:-))) feedback! Praca trenera to nie przelewki, więc każda wspierająca uwaga jest na wagę złota:-)) A ten czas spędzony z naszą wyjątkową grupą – bezcenny!

Dorota Kocot Rzepka – portal Motivita

Status: Akademia Trenerów i Mówców

Kiedy kilka miesięcy temu zaczynałam kurs trenerski nie sądziłam, że tak bardzo spodoba mi się praca „na scenie”, że pokocham opowiadanie historii….że poznam tak niezwykłych, inspirujących ludzi….że powstaną świetne pomysły biznesowe. Moje oczekiwania zostały znacząco przekroczone, za co dziękuję: Adam Grzesik oraz wszystkim uczestniczkom i uczestnikom tegorocznej edycji Akademia Trenerów Biznes MBA.

Grzegorz Tlałka – trener / franczyza GTlux

Status:

Zanim rozpocząłem Akademię Trenerów i Mówców zastanawiałem się z czego mogę szkolić innych ludzi i wtedy Adam podpowiedział mi: „Grzesiek, przecież Ty z małej firmy zrobiłeś franczyzę – ucz właśnie tego”. Dzisiaj mam swoje autorskie programy szkoleniowe: FPL – Franczyza Po Ludzku i system towarzyszący CCS – Car Cleaning System. Wiem, że do wszystkiego, co robimy w firmie musimy posiadać swoje autorskie systemy dzięki którym jesteśmy unikalni i co zdecydowanie pomaga w sprzedaży. W czerwcu 2016 roku, jeszcze zanim zostałem u niego Diamentem, usłyszałem od Adama, że jego kursy same się refundują. We wrześniu tego samego roku nie tylko mi się zrefundowały, ale zarabiam dzięki nim zdecydowanie więcej.

Najbliższa edycja
Akademii Trenerów i Mówców

Ucz innych i zarabiaj na swojej wiedzy ponad 20 000 zł w jeden weekend.

Zainwestuj w bilet do świata nieograniczonych możliwości.

17900 zł netto
Kup bilet

Masz pytania przed zainwestowaniem?

Wypełnij formularz po prawej

Jeśli potrzebujesz całkowitej pewności, że to najlepsza droga do stania się porywającym mówcą i trenerem.

Jeśli masz jakieś ostatnie pytanie, zanim zainwestujesz w Akademię Trenerów i Mówców, wypełnij proszę formularz po prawej.

 

Porozmawiamy, sprawdzimy Twoje oczekiwania i to jak szybko potrafimy im sprostać.

 

Rozmowa jest niezobowiązująca.

 

Tutaj [KLIKNIJ] możesz sprawdzić informacje logistyczne i plan szkolenia.

Umawiam rozmowę!

Paste your AdWords Remarketing code here