Książka "Ekspert biznesu"

Jak wymyślić, stworzyć i prowadzić zyskowny biznes bez środków na start. Książka, która stała się bestsellerem wydawnictwa OnePress

Co jest miarą powodzenia firmy? Rozpoznawalność marki, innowacyjność produktu, liczba wywiadów, których jej właściciel udzielił mediom branżowym? A może po prostu pieniądze, jakie dzięki niej zarabia? Nie łudźmy się. Biznesu nie zakłada się sobie, a muzom. Firmy istnieją po to, by przynosić dochód. A zarabiania, tak jak każdej innej umiejętności, najlepiej uczyć się od ekspertów.

Opinie czytelników

Rafał Królikowski

Status: Książka Ekspert Biznesu

Epickie! Warte każdych pieniędzy. Prowadzę własną firmę (rynek ubezpieczeniowy), na końcu książki byłem tak zmotywowany, że od razu zacząłem obdzwaniać Klientów. Głowa kipi mi od nowych pomysłów. Klienci którzy do tej pory posiadali u mnie tylko OC na samochód, podpisali wczoraj i dzisiaj polisy na mieszkania, kilka na podróże i jedną na firmę. Zarobiłem w dwa dni tyle ile normalnie w prawie cały miesiąc. Dziękuję Panie Adamie!

Marcin Kondak

Status: Książka Ekspert Biznesu

Bardzo pozytywne zaskoczenie po przeczytaniu tej książki. Czytam o psychologii sukcesu od półtora roku, ale mało która lektura dała mi tak wiele cennych wskazówek. Cechuje ją duża ilość KONKRETÓW. Porady można zastosować natychmiast i przynoszą one wspaniałe rezultaty.Książka ewidentnie spod ręki praktyka. Z niecierpliwością czekam na kolejne i do zobaczenia na szkoleniach:)

Iwona Bednarek-Hofman

Status: Książka "Ekspert Biznesu"

Oceniam na 6 gwiazdek, bo to doskonały przewodnik dla tych co startują, chcą wystartować albo już jakiś czas prowadzą biznes. Duży plus za konkretne przykłady wynikające z doświadczenia autora.

Kup sobie książkę!

Naciśnij przycisk i zainwestuj w książkę, która zmieni twój sposób patrzenia na biznes.

28.48 zł netto
Inwestuję w swoją firmę

Masz pytania przed zainwestowaniem?

Wypełnij formularz po prawej

Jeśli potrzebujesz całkowitej pewności, że ta książka jest dla Ciebie.

Jeśli masz jakieś ostatnie pytanie, zanim zakupisz “Eksperta Biznesu”, wypełnij proszę formularz po prawej.

 

Rozmowa jest niezobowiązująca.

Umawiam rozmowę!

Paste your AdWords Remarketing code here