Neurolingwistyka w Biznesie (NLP)

Działaj skuteczniej

NAUCZ SIĘ ZARZĄDZAĆ SWOIM UMYSŁEM I WPŁYWAĆ NA UMYSŁY INNYCH LUDZI. NLP to zbiór strategii zorientowany na rozwiązywanie problemów. Otrzymasz gotowe narzędzia do planowania biznesu, strategię planowania zadań, celów i porządkowania pomysłów. Język perswazji da Ci umiejętności wpływania na inne osoby i przekonywania ich do swoich racji. Zaczniesz z dużo szerszej perspektywy postrzegać otaczającą rzeczywistość i dzięki temu uzyskasz nowe, wartościowe zasoby do wpływania na bieg wydarzeń.

Neurolingwistyka w Biznesie (NLP) da Ci konkretne narzędzia:

Zajrzyj na salę szkoleniową

Oto co na Ciebie czeka:

Poznaj opinie uczestników

Elżbieta Żyrek – Aromaticon – o NLP

Status: Neurolingwistyka w Biznesie NLP

“Niezwykłe i wyjątkowe doświadczenie! Wracam do realnej rzeczywistości bogatsza o wiedzę o samej sobie, wyposażona  w narzędzia i techniki, które od teraz będą mi pomagać w odkrywaniu nowych i realizowaniu…

Wojciech Bizub – Skuteczny e-marketing – o NLP

Status: Neurolingwistyka w Biznesie NLP

“Przyjechałem odpuszczając wszelkie oczekiwania. Wracam z zaawansowaną wiedzą, która pozwala zmieniać nie tylko własne przekonania i emocje, jak również wpływać na innych.”

Sebastian Kosobudzki – Wikoss-Sport – o NLP

Status: Neurolingwistyka w Biznesie NLP

“Nauczyłem się wprowadzać partnerów z ćwiczeń w trans, odczytywać sygnały podświadomości. Kilka technik – jak Core Transformation – natychmiast zmieniło niechciane zachowania. Zbadałem możliwości własnego umysłu. Podważyłem wiele własnych przekonań…

Najbliższa edycja
Neurolingwistyki w Biznesie (NLP)

Zapraszam Cię do najciekawszej
przygody Twojego życia!

Naciśnij przycisk i odkryj kod dostępu do umysłu… swojego i rozmówców, dzięki wiedzy o tym jak wpływać na procesy myślowe człowieka. Zostały 2 bilety!

6500 zł netto
Inwestuję w siebie

Masz pytania przed zainwestowaniem?

Wypełnij formularz po prawej

Jeśli potrzebujesz całkowitej pewności, że to najlepsza droga do zarządzania swoim umysłem i wpływania na innych.

Jeśli masz jakieś ostatnie pytanie, zanim zainwestujesz w Neurolingwistykę w Biznesie, wypełnij proszę formularz po prawej.

 

Porozmawiamy, sprawdzimy Twoje oczekiwania i to jak szybko potrafimy im sprostać.

 

Rozmowa jest niezobowiązująca.

Umawiam rozmowę!