Program BIZNES

Najważniejsze umiejętności zarządcze!

Zapraszam Cię do specjalnego programu dla właścicieli firm
Program BIZNES to 8 szkoleń niezbędnych każdemu przedsiębiorcy i cotygodniowe konsultacje grupowe (master mind). Zyskujesz dostęp do praktycznych umiejętności, sprytne podpowiedzi i dołączasz do społeczności przedsiębiorców!

Oto co zawiera Program BIZNES:

Co da Ci Program BIZNES

Poznaj opinie uczestników szkoleń

Karolina Korona-Szatkowska: właścicielka salon kosmetyczny Korona Centrum

Status: Budżet Firmowy

Polecam budżet firmowy! To 2 dni pełne wiedzy, której nigdzie indziej nie dostaniecie, połączone w wyjątkową atmosferą z osobami uczestniczącymi i Adamem.

Jakub Wasielewski – The First – pozycjonowanie SEO i ADS

Status: Budżet Firmowy

Wdrożenie rozwiązań z Budżetu Firmowego u Adama zaowocowało tym, że przy zachowaniu takiego samego czasu pracy generujemy 30% wyższe obroty. Dodatkowo kalkulacje z czasu pracy wydłużyły średni czas współpracy z klientami w opłatach abonamentowych, a co za tym idzie znacząco podniosły ich poziom zadowolenia. Jeśli chcesz najbardziej optymalnie wykorzystać czas pracy, zarabiać więcej, mieć bardziej zadowolonych klientów i cieszyć się przewidywalną firmą to z całą pewnością to szkolenie jest dla Ciebie.

Katarzyna Surowiec – Ogródek Dziadunia

Status: Diamond

Szkolenia u Adama dają mi dużo wiedzy. Są bardzo praktyczne i zawierają masę warsztatów. Za każdym razem wychodzę z nich pozytywnie nastawiona i mam plan i narzędzia do wprowadzenia zmian w moim biznesie.

Szkolenia można odbyć w dogodnym terminie! Na stornie głównej znajdziesz kalendarz do pobrania!

Dołącz do najlepszego programu dla przedsiębiorców!

Jeśli wolisz płatność w 15 ratach x 1 439 zł netto napisz na kontakt@adamgrzesik.pl. Płacisz jednorazowo, kliknij poniżej:

19970 zł netto
Kup bilet

Wahasz się? Skorzystaj z niezobowiązującej rozmowy

Wypełnij formularz po prawej

Jeśli potrzebujesz pełnej pewności, że Program BIZNES okaże się dla Ciebie najlepszą inwestycją, a ja będę najlepszym wyborem, umów proszę rozmowę. Poznamy się bliżej, odpowiem na Twoje pytania i wtedy podejmiesz świadomą decyzję

 

Rozmowa jest niezobowiązująca.

 

Umawiam rozmowę!

Paste your AdWords Remarketing code here