Temat najbliższego spotkania

29.12.2020 o 20:00

Jak spośród wielu pomysłów wybrać ten, który będzie najlepszy?

Obejrzyj moje osobiste zaproszenie

Wpisz imię i adres e-mail –  kliknij na zapisz się!

Klikając na ZAPISZ SIĘ dobrowolnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesłania linków do webinarów, newsletterów zawierających artykuły z wiedzą, informacji o nowościach i oferty szkoleń.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane RODO informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych będzie IQBIZNES.pl Adam Grzesik Opole Nowa 6 NIP: 772144923, zwanym dalej ADO. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i będą przechowywane do momentu odwołania przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczania przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych i odwołania zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, aby zaproponować najbardziej odpowiednią ofertę usług i wiedzy dotyczącej prowadzenia firmy.

Dlaczego możesz mi zaufać?

+ 5000

przeszkolonych przedsiębiorców
SYSTEM, KTÓRY DZIAŁA!

+ 500

skonsultowanych firm
DOŚWIADCZENIE I ZNAJOMOŚĆ RYNKU!

+ 5

własnych firm
PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA!

Poznaj opinie moich klientów!

Joanna Wójtowicz

Jedyne czego mogę żałować, to fakt, że nie przeszłam szkoleń u Adama w momencie kiedy zakładałam firmę, nie popełniłabym wielu błędów, a firma rozwijałaby się sprawniej.

Wojciech Bizub

Poznałem chyba wszystkich trenerów biznesu w Polsce i jeśli chodzi o małą firmę to Adam Grzesik jest numerem 1!

Małgorzata Wierzbicka

Adama „poznałam” na webinarze – uczestniczyłam w nim będąc służbowo w Paryżu. Wtedy jeszcze myślałam, że praca na etacie to COŚ co będę robić do końca życia.

To proste! Kliknij na zapisz się!