Pomagam Budować Zyskowne Firmy

Przeszedłem drogę od przedstawiciela handlowego w Cadbury Wedel do Dyrektora Generalnego MR w Tradis (obecnie Eurocash – to największa firma dystrybucji spożywczej w Polsce).

 

W wieku 36 lat zrozumiałem, że chcę pracować dla siebie i założyłem swoją pierwszą firmę, z ponad 1 000 000 zł przychodu już w pierwszym roku działalności- IQBIZNES – wynajem przedstawicieli handlowych.

 

Wkrótce otworzyłem salon kosmetyczny Piękne Ciało i firmę szkoleniową Biznes MBA.

Na co dzień, podczas konsultacji, szkoleń i webinarów, edukuję przedsiębiorców jak prowadzić firmę, która przynosi ponadprzeciętne i pewne zyski. 

 

Uczę tego, że bycie przedsiębiorcą to mądre budowanie i zarządzanie firmą, a nie fizyczna praca w niej.

Pokazuję jak można wykorzystać olbrzymie zasoby i wiedzę, którą posiadają duże koncerny, do tworzenia i rozwijania własnych firm.

Wykorzystaj to dla siebie.

 

Sprawdź poniżej, w jaki sposób moje doświadczenie zawodowe może przysłużyć się Twoim celom.

800 +

KLIENTÓW, KTÓRZY ZARABIAJĄ DUŻO WIĘCEJ

16

LAT PRAKTYKI W BUDOWANIU FIRM

1 000 000 +

OD PIERWSZEGO ROKU W BIZNESIE

2014r.

Biznes MBA - Uczymy Jak Zarabiać w Biznesie

Podczas konsultacji, klienci zwracają uwagę, że mógłbym prowadzić szkolenia. Jednocześnie kursy (T. Harv Eker, Alex Mandossian, Blair Singer) dają mi umiejętności trenerskie. Tak powstaje Biznes MBA, w której poprzez szkolenia stacjonarne, online i konsultacje uczymy i wspieramy przedsiębiorców oraz menadżerów w mądrym i zyskownym prowadzeniu biznesu. Celem jest uzyskanie wolności czasu i pieniędzy. Dla siebie i Twojej rodziny.

2013r.

Klub Przedsiębiorcy - miejsce spotkań dla przedsiębiorców

Z rynku krakowskiego, w którym przebywałem, przywożę pomysł na organizację spotkań networkingowych w Opolu. Pomysł jest kopiowany i daje początek wielu różnym grupom networkingowym. Obecnie ideę networkingu przełożyłem na uczestników kursów - Akademia MBA i grupa Diamond.

2012r.

Iglotex

Przez rok prowadzę projekt restrukturyzacji dla firmy Igotex. Odpowiadam za obszar dwóch województw: małopolskiego i świętokrzyskiego. Jednocześnie tak automatyzuję swoje firmy, aby działały samodzielnie. W przyszłości okaże się to jedną z najcenniejszych umiejętności dla moich klientów.

2011r.

Salon kosmetyczny Piękne Ciało

Na fali sukcesu finansowego otwieram firmę usług dla ludności i po roku praktycznie bankrutuję. Okazuje się, że muszę nauczyć się nowoczesnego marketingu i zdobywania klientów na bardzo rozproszonym i konkurencyjnym rynku. W konsekwencji podnosimy się z dużego dołka. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom, zaczynam udzielać konsultacji innym przedsiębiorcom. Dzisiaj salon Piękne Ciało jest najlepszym salonem kosmetycznym w Opolu i przynosi ponadprzeciętne zyski. Stał się pierwszym salonem partnerskim WellU oraz uzyskał tytuł najlepszego salonu w Polsce w zakresie dermokosmetyki, przyznawany przez firmę Arkana. Wiele rozwiązań, których uczę, najpierw testuję właśnie w tym salonie.

2009r.

IQBIZNES - czyli pierwszy milion w rok

Rozstaję się z korporacją i zaczynam życie przedsiębiorcy. Postanawiam sprawdzić jak na wolnym rynku sprawdzą się rozwiązania, które tworzyłem w korporacji. Buduję swoją pierwszą, własną firmę, wynajmującą handlowców. Inwestując niespełna 20 000 zł po roku uzyskujemy wynik ponad 1 000 000 zł. W IQBIZNES zawodu handlowca uczę prawie 200 osób. Uzyskują oni nawet 12-krotne przyrosty sprzedaży na producentach. Tutaj uczę się jak zautomatyzować biznes, aby działał samodzielnie.

2006r.

DLS > Tradis (Eurocash)

Z rynku pozyskują mnie do hurtowni spożywczej DLS. Tam przechodzę kolejno, od Kierownika Regionu przez stanowisko Dyrektora Operacyjnego do Dyrektora Generalnego MR największej firmy dystrybucji spożywczej w Polsce. To tam nauczyłem się pracy z budżetem, zarządzania, logistyki, budowy zespołów i negocjacji na bardzo wysokim poziomie. Zdobywam wiedzę, która jest niezwykle cenna dla obecnych moich klientów. Poznaję również rynek spożywczy w całej Polsce.

2001r.

Cadbury Wedel

Trafiam do branży FMCG i od razu do lidera rynkowego. Przechodzę drogę od przedstawiciela handlowego od przedstawiciela hurtowego. Następnie pełnię obowiązki kierownika sprzedaży. Uczę się "walki o przetrwanie". Powiedzenie "Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni miesiąc" staje się naszym mottem, a my - Psami Sprzedaży. Potrafię sprzedawać, realizować plany i zarządzać działem sprzedaży.

1999r.

Toyota i Mitshubishi

Dziadek powtarza "Adasiu, znajdź sobie dobrze płatną pracę". Trafiam do salonu i serwisu Toyoty w Opolu. Uczę się jak ważna jest obsługa klienta.

1997r.

Life Plus - ubezpieczenia na życie

Podczas studiów doktoranckich zarabiam pracując w ubezpieczeniach na życie. Tworzę i prowadzę własny zespół agentów. Uczestniczę w reformie emerytalnej. Mam 23 lata.

Czy mogę Ci pomóc?

Najbardziej wymagającym klientom i właścicielom większych firm proponuję indywidualne konsultacje.

Klikając w poniższy przycisk sprawdzisz terminy i dokonasz rezerwacji.

INDYWIDUALNE KONSULTACJE