Szkoła Biznesu [On-Line]

UDOSKONAL SWÓJ BIZNES MĄDRZE

KOMPLETNY MODEL ZYSKOWNEJ FIRMY I ROCZNY PLAN ROZWOJU. Zaplanujesz swoją firmę w oparciu o model Biznes MBA: silna marka, efektywny marketing, dobry system sprzedaży, zmotywowany zespół. Wszystko zabezpieczone systemem zarządzania finansami. Zaplanujesz i skonsultujesz pełen plan rozwoju firmy. Dostęp do całej wiedzy i narzędzi jest umieszony w panelu online, w opcji dostępny jest roczny cykl webinarów i konsultacji. To kompleksowy program zapewniający plan, motywację i wsparcie. Możesz go upgradować do wersji stacjonarnej.

Dzięki Szkole Planowania Biznesu online:

20% więcej zysku 2 miesiące po Szkole Planowania Biznesu

Poznaj opinie uczestników Szkoły Planowania Biznesu

Małgorzata Bilińska – RehabilitacjaOpole.pl

Status: Szkoła Planowania Biznesu

Samospełniające się przepowiednie. Rok temu uczestniczyłam w szkoleniu Szkoła Planowania Biznesu. Na ostatniej stronie mieliśmy w tabelce wpisać nasze plany finansowe…. Prowadzę Stowarzyszenie dla osób z niepełnosprawnością od 11 lat i bardzo realną kwotą przychodu było 1,8 mln. Wpisałam 2 mln …z myślą ” Marzyć wolno – szczególnie na papierze”. Jesteśmy obecnie po podliczeniach księgowych i … marzenia się spełniają – uzyskaliśmy prawie 2 mln wpływów z 1% podatku na rzecz naszych Podopiecznych. Jak widać marzyć i planować wolno a nawet trzeba. Trzeba też liczyć sie z tym, że to co zaplanujemy może się spełnić. A jak spełniły się Wasze plany po szkoleniu???

Iwona Hechsman – Pryca, NEO Montessori School

Status: Szkoła Planowania Biznesu

To był dla mnie przełom. Zrozumiałam, że biznes to system, który da się rozpracować, foremka, do której można wrzucić dowolny pomysł, żeby dobrze go sprzedać. Wróciłam z własnymi pomysłami na wzmocnienie naszej marki, dopieszczanie klientów (rodziców), pozyskiwanie nowych, motywacyjny system wynagrodzeń, budowanie zespołu, szkolenia dla załogi i rodziców. Opracowałam “lejek sprzedażowy” i analizę BCG dla naszych produktów. Gdybym tę wiedzę, którą mam dzisiaj, miała 3 lata temu, to pewnie dziś bylibyśmy w innym miejscu.

Michał Gałązka – ReklamaGryfice.pl

Status: Szkoła Planowania Biznesu online

“Kurs Szkoła Planowania Biznesu był dobrą inwestycją dla mojej firmy – w szczególności skorzystałem z wiedzy, pomysłów i rozwiązań dotyczących marketingu i reklamy oraz finansów. W rezultacie dokonałem rebrandingu firmy – działamy teraz pod nową nazwą ReklamaGryfice.pl co zostało bardzo dobrze przyjęte przez naszych dotychczasowych klientów i pomogło pozyskać nowych. Jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych działań marketingowych – wykorzystując koncepcje poznane podczas kursu i już planujemy następne kroki. Jestem zadowolony z kierunku, który teraz, po kursie, obrała moja firma i będę go kontynuował.”

Szkoła Biznesu on-line jest dostępna od razu po zakupie na specjalnej platformie VOD!

Zacznij udoskonalać swoją firmę i przyśpiesz zysk

Zainwestuj w program on-line, uporządkuj swój biznes i zarabiaj!

997 zł netto
Kup Produkt

Masz pytania przed zainwestowaniem?

Wypełnij formularz po prawej

Jeśli chcesz mieć pewność, że to najlepsza droga do pomnażania zysków i pracy nad Twoją firmą.

Jeśli masz jakieś ostatnie pytanie, zanim zainwestujesz w Szkołę Planowania Biznesu online, wypełnij proszę formularz po prawej.

 

Porozmawiamy, sprawdzimy Twoje oczekiwania i to jak szybko potrafimy im sprostać.

 

Rozmowa jest niezobowiązująca.

Umawiam rozmowę!

Paste your AdWords Remarketing code here