Szkoła Biznesu [On-Line]

UDOSKONAL SWÓJ BIZNES MĄDRZE

KOMPLETNY MODEL ZYSKOWNEJ FIRMY I ROCZNY PLAN ROZWOJU. Zaplanujesz swoją firmę w oparciu o model Biznes MBA: silna marka, efektywny marketing, dobry system sprzedaży, zmotywowany zespół. Wszystko zabezpieczone systemem zarządzania finansami. Zaplanujesz i skonsultujesz pełen plan rozwoju firmy. Dostęp do całej wiedzy i narzędzi jest umieszony w panelu online, w opcji dostępny jest roczny cykl webinarów i konsultacji. To kompleksowy program zapewniający plan, motywację i wsparcie. Możesz go upgradować do wersji stacjonarnej.

Dzięki Szkole Planowania Biznesu online:

20% więcej zysku 2 miesiące po Szkole Planowania Biznesu

Poznaj opinie uczestników Szkoły Planowania Biznesu

Martyna Sokołowska – właściciel Ulala Day Spa

Status: Szkoła Biznesu

Na Szkołę Biznesu po prostu trzeba przyjechać, to szkolenie warte każdych pieniędzy, nawet dla przedsiębiorców odnoszących już sukcesy.
Szkoła Biznesu pomaga zaoszczędzić LATA popełnianych błędów przez dochodzenie do wszystkiego na własną rękę. Gdybym przyjechała na nią po roku prowadzenia firmy zaoszczędziłabym jakieś 4 lata własnej pracy, nie mówiąc już o pieniądzach wydanych na inne szkolenia u innych trenerów,  po których czułam się trochę “oszukana”.
Szkoła Biznesu to UNIWERSALNE, WNIKLIWE, HOLISTYCZNE spojrzenie na firmę “z lotu ptaka! Jeśli zastosujesz się do bezcennych wskazówek Adama, z rybki Nemo staniesz się rekinem biznesu:-)

Małgorzata Bilińska – RehabilitacjaOpole.pl

Status: Szkoła Planowania Biznesu

Samospełniające się przepowiednie. Rok temu uczestniczyłam w szkoleniu Szkoła Planowania Biznesu. Na ostatniej stronie mieliśmy w tabelce wpisać nasze plany finansowe…. Prowadzę Stowarzyszenie dla osób z niepełnosprawnością od 11 lat i bardzo realną kwotą przychodu było 1,8 mln. Wpisałam 2 mln …z myślą ” Marzyć wolno – szczególnie na papierze”. Jesteśmy obecnie po podliczeniach księgowych i … marzenia się spełniają – uzyskaliśmy prawie 2 mln wpływów z 1% podatku na rzecz naszych Podopiecznych. Jak widać marzyć i planować wolno a nawet trzeba. Trzeba też liczyć sie z tym, że to co zaplanujemy może się spełnić. A jak spełniły się Wasze plany po szkoleniu???

Iwona Hechsman – Pryca, NEO Montessori School

Status: Szkoła Planowania Biznesu

To był dla mnie przełom. Zrozumiałam, że biznes to system, który da się rozpracować, foremka, do której można wrzucić dowolny pomysł, żeby dobrze go sprzedać. Wróciłam z własnymi pomysłami na wzmocnienie naszej marki, dopieszczanie klientów (rodziców), pozyskiwanie nowych, motywacyjny system wynagrodzeń, budowanie zespołu, szkolenia dla załogi i rodziców. Opracowałam “lejek sprzedażowy” i analizę BCG dla naszych produktów. Gdybym tę wiedzę, którą mam dzisiaj, miała 3 lata temu, to pewnie dziś bylibyśmy w innym miejscu.

Szkoła Biznesu on-line jest dostępna od razu po zakupie na specjalnej platformie VOD!

Zacznij udoskonalać swoją firmę i przyśpiesz zysk

Zainwestuj w program on-line, uporządkuj swój biznes i zarabiaj!

997 zł netto
Kup Produkt

Masz pytania przed zainwestowaniem?

Wypełnij formularz po prawej

Jeśli chcesz mieć pewność, że to najlepsza droga do pomnażania zysków i pracy nad Twoją firmą.

Jeśli masz jakieś ostatnie pytanie, zanim zainwestujesz w Szkołę Planowania Biznesu online, wypełnij proszę formularz po prawej.

 

Porozmawiamy, sprawdzimy Twoje oczekiwania i to jak szybko potrafimy im sprostać.

 

Rozmowa jest niezobowiązująca.

Umawiam rozmowę!

Paste your AdWords Remarketing code here