Zobacz jak wygląda plik i instrukcja

Kliknij i pobierz plik dla swojej firmy!

Kliknij i pobierz materiały. Klikając na ZAPISZ SIĘ dobrowolnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesłania newsletterów zawierających artykuły z wiedzą (np. plik z budżetem), informacje o nowościach, ofertę szkoleń i kupony rabatowe. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane RODO informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych będzie IQBIZNES.pl Adam Grzesik Opole Krzemieniecka 18/2 NIP: 772144923, zwanym dalej ADO. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i będą przechowywane do momentu odwołania przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczania przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych i odwołania zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, aby zaproponować najbardziej odpowiednią ofertę usług i wiedzy dotyczącej prowadzenia firmy.

Możesz mi zaufać, ponieważ:

+ 33 mln

miesięcznej sprzedaży netto
POSIADAM NIEZBĘDNE KOMPETENCJE!

+ 400

wykonanych budżetów w różnych firmach
ZNAM SPECYFIKĘ PRAWIE KAŻDEJ BRANŻY!

+ 4

własne firmy, które zbudowałem
KORZYSTASZ TYLKO Z PRAKTYCZNYCH RZECZY!

Poznaj opinie uczestników szkolenia Budżet Firmowy

Grzegorz Tlałka

„Z samego poukładania budżetu, moje zyski wzrosły 20% po 4 miesiącach.

Adam pomógł mi poukładać i rozwinąć swój biznes.

Jego szkolenia to dokładnie to czego oczekuje przedsiębiorca od szkoleń; sama, sama praktyka.”

Małgorzata Bilińska

„Dla mnie Adam to przed wszystkim praktyk. Swoje szkolenia prowadzi w oparciu o prawdziwe historie, poparte praktyka i faktami.
Z każdego szkolenia można wynieść wiele cennych narzędzi do pracy w swojej  w firmie.
Gorąco polecam”

Adam Mazurkiewicz

„Kiedy szedłem na pierwsze szkolenie (Budżet Firmowy) do Adama myślałem sobie: “będę pierwszą osobą, której zwróci pieniądze w ramach gwarancji satysfakcji”. Stało się inaczej, kupiłem tego faceta i jego praktyczną wiedzę, dołączyłem do grona Diamondów. 

Dzisiaj strategie i techniki Biznes MBA wykorzystuję z dużym zyskiem w swojej firmie.”

Kliknij w przycisk poniżej i odbierz plik!