Obejrzyj moje osobiste zaproszenie

wkrótce

Kliknij i dołącz do społeczności przedsiębiorców!

Klikając na DOŁĄCZAM dobrowolnie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesłania newsletterów zawierających artykuły z wiedzą (np. nagranie wideo i PDF), informacje o nowościach, ofertę szkoleń i kupony rabatowe. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwane RODO informuję, iż administratorem Państwa danych osobowych będzie IQBIZNES.pl Adam Grzesik Opole Krzemieniecka 18/2 NIP: 772144923, zwanym dalej ADO. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich i będą przechowywane do momentu odwołania przez Państwa zgody. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczania przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych i odwołania zgody w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych osobowych. Państwa dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania, aby zaproponować najbardziej odpowiednią ofertę usług i wiedzy dotyczącej prowadzenia firmy.

Możesz mi zaufać, ponieważ:

+ 33 mln

to miesięczny obrót, za który odpowiadałem
POSIADAM NIEZBĘDNE KOMPETENCJE!

+ 300

skonsultowanych firm
MAM DLA CIEBIE GOTOWE ROZWIĄZANIA!

+ 5

tyle własnych firm zbudowałem od podstaw
MAM DLA CIEBIE SPRYTNE PODPOWIEDZI!

Poznaj opinie moich klientów dotyczące współpracy

Grzegorz Tlałka

Z samego poukładania budżetu, moje zyski wzrosły 20% po 4 miesiącach.

Adam pomógł mi poukładać i rozwinąć swój biznes.

Jego szkolenia to dokładnie to czego oczekuje przedsiębiorca od szkoleń; sama, sama praktyka.

Jakub Wasielewski

Adam pokazał mi jak poukładać finanse firmowe, a po 2 miesiącach od Budżetu Firmowego moje firma zaczęła regularnie notować najlepsze finansowo miesiące od początków działalności.

Pakiet Diamond wart jest każdych pieniędzy.

Adam Mazurkiewicz

Zwycięzki Zespół to jeden z najlepszych warsztatów, w jakich uczestniczyłem u Adama. Praktyka i konkrety. Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto zatrudnia, bądź przymierza się do zatrudnienia choćby jednego pracownika. Polecam.

Kliknij w przycisk poniżej i dołącz do społeczności przedsiębiorców!